Prometeusz kontra Hamburg. Prognoza na mecz Eurocup

4 października Prometheus rozegra swój mecz w ramach Eurocup. Rywalem Ukraińców będzie niemiecki Hamburg. Kto wygra? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Prometheus vs Hamburg

Prometeusz

W zeszłym sezonie Prometheus dobrze spisał się w Eurocup. Następnie ukraińskiej drużynie udało się wyjść z grupy i zagrać w fazie play-off. Jednak w półfinale musieli stoczyć walkę z Turk-Telekomem, której drużynie nie udało się przejść.

Poza sezonem Prometeusza wzmocnili amerykański Odyseusz z włoskiej Brescii, Ronald Marcha z portorykańskiej Gigantes De Carolina i Arnoldas Kulboku z Promiteas. W pierwszej rundzie ligi łotewsko-estońskiej udało im się pokonać Viimsi (106:61).

Hamburg

W zeszłym sezonie Hamburg grał także w Eurocup i nawet zakwalifikował się do grupy. Jednak w ⅛ finale „Wieże” przegrały z „Prometeuszem”. Wtedy to drużyna ukraińska zatrzymała drużynę niemiecką.

W nowym sezonie Towers rozegrali już kilka meczów w krajowych rozgrywkach. W Pucharze Niemiec pokonali Drezno (88:85), a w mistrzostwach pokonali Ludwigsburg (87:79). W innym meczu Hamburg przegrał z Würzburgiem (58:88).

Prometeusz kontra Hamburg

Fakty dotyczące Prometeusza i Hamburga

  • Łączny wynik Hamburga to ponad 77,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 77 punktów;
  • I kwarta: łącznie mniej niż 40,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów Prometeusza ten wynik nie został osiągnięty.

Przewidywanie sumy gier

„Prometeusz” jeszcze bardziej wzmocnił swój skład i obecnie zachowuje się zbyt agresywnie w ataku. Wydaje się, że Ukraińcy nic nie zmienią w konfrontacji z Hamburgiem, dlatego spodziewamy się, że spotkanie będzie w miarę produktywne. Jest prawdopodobne, że przeciwnikom uda się przebić barierę 162,5 pkt.

Nasza prognoza to łącznie ponad 162,5 punktów przy 1,80 w Mostbet.

„Prometeusz” zasłużenie uważany jest za faworyta spotkania, ale Niemcy raczej nie dadzą się pokonać. W poprzednim sezonie przegrali z Ukraińcami ośmioma punktami. Biorąc to pod uwagę, sugerujemy grę z dodatnim handicapem na wieżach.

Prognoza – Hamburg z handicapem (+11,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,64.

Wierzymy, że w którejś kwarcie rywale mogą zadowolić skutecznymi akcjami. Być może uda im się przekroczyć barierę 47,5 punktu.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to niecałe 47,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,83

Komentarz 0