Scafati kontra Virtus. Prognoza na mecz o mistrzostwo Włoch

Virtus swój pierwszy mecz w regularnych mistrzostwach Włoch rozegra na wyjeździe ze Scafati. Czy zespół odniesie zwycięstwo w Bolonii? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Scafati vs Virtus

Scafati

W zeszłym sezonie Scafati pokazało dobre wyniki. Zespół do samego końca walczył o miejsce w strefie play-off, ale sezon zasadniczy zakończył na dziesiątym miejscu. Do ósmego miejsca Pesaro zabrakło dwóch zwycięstw.

Przed nowym sezonem zespół rozegrał kilka meczów towarzyskich. Scafati wygrał prawie wszystkie. Jedyna porażka zanotowana została w konfrontacji z Bonn (72:87).

Virtus

Zespołowi z Bolonii w zeszłym sezonie nie udało się zdobyć tytułu mistrza. W decydujących meczach Virtus przegrał z Olimpią Mediolan. Zespół Sergio Scariolo będzie starał się naprawić sytuację w nowym sezonie.

Warto dodać, że Virtus zdobył już Superpuchar Włoch. W półfinale Bolończycy pokonali Olimpię (78:73), a w decydującym meczu pokonali Brescię (97:60).

Scafati kontra Virtus

Fakty dotyczące meczu Scafati vs Virtus

  • Suma „Scafati” powyżej 75,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów drużyna zdobyła ponad 75 punktów;
  • Suma punktów Shengelii powyżej 12,5 - w 3 z ostatnich 4 meczów Tornike zdobył ponad 12 punktów.

Przewidywanie sumy gier

W niedawnym bezpośrednim pojedynku zespołom udało się zdobyć 164 punkty. Jest mało prawdopodobne, aby cokolwiek zmieniło się znacząco w meczu sezonu zasadniczego. Scafati wystąpi na własnym boisku, co z pewnością doda zawodnikom tej drużyny większej motywacji. Spodziewamy się, że przeciwnicy przełamią barierę 157 punktów.

Nasz typ to łącznie ponad 157 punktów przy kursie 1,75 w Mostbet.

W zeszłym sezonie Scafati pokonało Virtusa na wyjeździe i przegrało u siebie dwoma punktami. Wygląda na to, że „żółto-niebieskie” u siebie przeciwstawią się faworytowi.

Prognoza – „Scafati” z handicapem (+8,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,80.

W ostatnim meczu w pełnym wymiarze czasu drużyny w jednej z kwart zdobyły 47 punktów. Spodziewamy się, że podobna sytuacja będzie miała miejsce w meczu sezonu zasadniczego.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to ponad 46,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,85.

Komentarz 0