Cholet kontra Roanne. Prognoza na mecz o mistrzostwo Francji

Nowy sezon mistrzostw Francji rozpocznie się meczem Cholet – Roanne. Który przeciwnik jest lepiej przygotowany do meczu? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Cholet vs Roanne

Cholet

W zeszłym sezonie Cholet dobrze radził sobie w sezonie zasadniczym i dotarł do play-offów. Jednak w meczach pucharowych wszystko skończyło się dość szybko dla zespołu. Już w ćwierćfinale „czerwono-biali” nie byli w stanie przeciwstawić się Levallois Metropolitan, przegrywając serię wynikiem 1:2.

Poza sezonem Cholet rozegrał kilka meczów towarzyskich. Zespół wyglądał pewnie i wygrał nawet 4 z 5 meczów.

Roanne

Roann zakończył poprzedni sezon na 11. miejscu i nie dostał się do play-offów. Zespołowi brakowało sporo – tylko dwa zwycięstwa.

Roann przygotowywał się do nowych mistrzostw w meczach towarzyskich, ale nie udało im się to. Zespół przegrał większość meczów. Zwycięstwo udało się osiągnąć dopiero w konfrontacji z ADA Blois.

Cholet kontra Roanne

Fakty dotyczące Cholet kontra Roanne

  • Suma „Cholet” to niecałe 89,5 punktu – w 3 z 5 ostatnich meczów drużyna nie zdobyła więcej niż 89 punktów;
  • I kwarta: łącznie ponad 42,5 pkt - w trzech ostatnich bezpośrednich spotkaniach drużyn nie osiągnięto tego progu.

Przewidywanie sumy gier

W zeszłym sezonie Cholet nie miał żadnych problemów z tym przeciwnikiem. Następnie odnieśli komfortowe zwycięstwo u siebie z różnicą siedmiu punktów. Jest prawdopodobne, że czynnik własnego boiska ponownie pomoże „czerwonym-białym”. Poza tym mają lepszy wybór zawodników.

Nasz typ to „Cholet” z handicapem (-4,5) punktów przy 1,77 w Mostbet.

Ostatnie bezpośrednie spotkania zespołów nie były zbyt produktywne. Przykładowo w zeszłym sezonie w żadnym meczu nie padło więcej niż 170 punktów. Jest prawdopodobne, że historia się powtórzy.

Prognoza – łącznie niecałe 175,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,72.

Ocena 49,5 pkt. oceniamy jako nieco za wysoką. Jest mało prawdopodobne, aby przeciwnikom udało się ją przebić w którejś z kwart. Jednak nie można ich nazwać szybkimi zespołami.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to niecałe 49,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,87.

Komentarz 0