PAOK kontra Panathinaikos. Typowanie na mecz o Superpuchar Grecji

Drugą parą półfinałową Superpucharu Grecji były PAOK i Panathinaikos. Komu dać pierwszeństwo? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu PAOK vs Panathinaikos

PAOK

PAOK zakończył poprzednie mistrzostwa na niskim poziomie. Następnie „czarni i biali” przegrali półfinałową serię play-off z Olympiakosem z wynikiem 0-3. W meczach o trzecie miejsce drużyna z Salonik również nie była w stanie przeciwstawić się Peristeriemu, przegrywając we wszystkich trzech meczach.

Poza sezonem PAOK rozegrał kilka meczów towarzyskich, w których odniósł trzy zwycięstwa. Udało nam się pokonać Skopje, AEK i Promiteas.

Panathinaikos

W zeszłym sezonie Panathinaikos jeszcze dotarł do finału. Mimo wszystkich niepowodzeń drużyna z Aten pokonała swoich przeciwników. Co więcej, w ostatniej serii udało im się nawet wygrać jeden mecz z Olympiakosem. Jednak w ostatnim meczu tej serii Panathinaikos przegrał z wynikiem 35:63.

Zespół w nowy sezon wchodzi bez Mateusza Ponitki. Polak będzie teraz bronił barw Partizana. Do zespołu dołączyli jednak Juan Hernangomez i Kostas Sloukas

PAOK kontra Panathinaikos

Fakty PAOK vs Panathinaikos

  • Suma Panathinaikosu to niecałe 88,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów drużyna Aten nie zdobyła więcej niż 88 punktów;
  • Suma punktów Sloukasa powyżej 9,5 – w 3 z 4 ostatnich meczów Kostas zdobył więcej niż dziewięć punktów.

Przewidywanie sumy gier

W żadnym z pięciu poprzednich meczów Panathinaikosu z PAOK-em zespoły nie zdobyły nawet 160 punktów. Jest mało prawdopodobne, aby teraz cokolwiek się znacząco zmieniło. To pierwszy oficjalny mecz w sezonie, więc spodziewamy się kolejnego nudnego meczu z ich strony.

Nasz typ to łącznie niecałe 160,5 punktów przy 1,77 w Mostbet.

PAOK dobrze spisuje się w starciach z Panathinaikosem. Przykładowo w 3 z ostatnich 5 meczów drużyna z Salonik nie przegrała różnicą większą niż dziesięć punktów. W związku z tym sugerujemy wiarę w możliwości słabszych.

Prognoza – PAOK z handicapem (+19,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,72.

Możliwe jest, że zespoły poniosą porażkę w jednej i kwartach. Jest prawdopodobne, że w jednym z segmentów nie zdobędą więcej niż 32 punkty.

Prognoza – suma najbardziej nieefektywnego kwartału to niecałe 32,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,87

Komentarz 0