Valencia kontra Panathinaikos. Prognoza na mecz Euroligi

W ostatnim meczu dnia 13 grudnia Valencia i Panathinaikos zmierzą się z parkietem. Który z przeciwników może spodziewać się zwycięstwa? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Valencia - Panathinaikos

Walencja

Valencia ma dobry dobór piłkarzy, ale drużynie brakuje stabilności. Nietoperze już udowodniły, że potrafią rywalizować na równych prawach z najlepszymi zespołami turnieju. Na przykład w tym sezonie pokonali już Monako i Olympiakos. Ale nie ma tak wielu takich zwycięstw. Ze względu na niestabilne działania podopieczni Alexa Mumbru zajmują obecnie 12. miejsce.

W ostatnim meczu Valencia ponownie przegrała. Tym razem Hiszpanie na drodze nie zdołali przeciwstawić się Maccabi (68:84).

Panathinaikos

Panathinaikos zdołał nieco poprawić swoją grę. Drużyna z Aten zaczęła wygrywać. Dzięki kilku udanym walkom Grecy wspięli się na dziewiąte miejsce w tabeli. Teraz walczą o play-offy.

W zeszłym tygodniu podopieczni Radonjicia odnieśli szóste zwycięstwo w sezonie zasadniczym. Na swojej stronie pokonali Olimpię. Włosi pokonali 90:77.

Valencia kontra Panathinaikos

Valencia vs Panathinaikos fakty

  • Panathinaikos Razem ponad 78,5 pkt - w 3 z 5 ostatnich meczów Grecy zdobyli ponad 78 pkt;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 39,5 punktu - w ostatnich trzech meczach Valencii ten wynik nie przebił się.

Przewidywanie sum meczowych

Powrót do domu to dla Valencii świetna okazja na zwycięstwo. U siebie Hiszpanie często pokonywali zespół z Aten. Na przykład w ostatnich dwóch takich meczach nie pozostawili żadnych szans Panathinaikosowi. Najprawdopodobniej podopieczni Mumbru będą w stanie przełamać opór gości ze wschodu.

Nasz typ to Walencja z handicapem (-2) punktów przy kursie 1.85 u bukmachera Mostbet

U siebie Valencia średnio zdobywa około 80 punktów. Nietoperze mają dobrą linię ofensywną. Niewykluczone, że zagrają agresywnie. Taka taktyka powinna zamienić to spotkanie w widowiskowy pojedynek.

Druga prognoza - łącznie ponad 156,5 pkt za 1,72.

Komentarz 0