Panathinaikos kontra Peristeri. Prognoza na mecz o mistrzostwo Grecji

Panathinaikos nieoczekiwanie przegrał drugi mecz z Peristerim. Czy podopieczni Radonjicia będą w stanie poprawić sytuację w trzecim meczu 23 maja? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Panathinaikos - Peristeri

Panathinaikos

Kto by pomyślał, że Panathinaikos będzie miał problemy w drugim meczu serii. Podopieczni Radonicha pierwszą walkę wygrali bardzo pewnie. Nie pozostawiły żadnych szans Peristeriemu na swoim boisku, pokonując przeciwnika wynikiem 101:57.

Ekipa z Aten popełniła jednak niewypał na wyjeździe. Podopieczne Radonicha nie były gotowe na intensywną obronę Peristeriego i przegrały 58:73.

Peristeri

"Peristeri" zaskoczył grą w poprzednim meczu. Wards Vasilopoulos grali bardzo agresywnie i stawiali przeciwnika w nieprzyjemnej sytuacji. Najlepsi w tej drużynie okazali się Miro Bilan i Markus Denmon. Każdy z tych zawodników zdobył po 14 punktów.

Warto zauważyć, że Peristeri będzie znacznie trudniejszy w Atenach. Poza rodzimymi murami drużyna przegrała 5 z ostatnich 10 meczów.

Panathinaikos kontra Peristeri

Panathinaikos vs Peristeri fakty

  • Panathinaikos łącznie mniej niż 87,5 punktów – zespół Radonjicia zdobył 87 punktów lub mniej w 3 z ostatnich 5 meczów;
  • 1. kwarta: łącznie ponad 39,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów Panathinaikosu taki wynik się pojawił.

Przewidywanie sum meczowych

Najprawdopodobniej tym razem zobaczymy bardzo złego Panathinaikosu. W pierwszym meczu serii pokonali Peristeriego, więc nie wykluczamy powtórki scenariusza. Jeśli podopieczni Radonicha zagrają w podobnym stylu, to bez problemu pokonają przeciwnika. Niewykluczone, że wsparcie trybun im w tym pomoże.

Nasz typ to Panathinaikos z handicapem (-11,5) punktów za 1,80 w Mostbet.

Na swojej stronie zespół z Aten zawsze prezentuje znakomitą grę. Na przykład w poprzednim meczu zdobył ponad 100 punktów. Biorąc to pod uwagę, zakładamy, że następny mecz również będzie jechał.

Prognoza - łącznie ponad 158,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,64.

W ostatnich dwóch bezpośrednich spotkaniach drużyny nie zdobyły 47 lub więcej punktów w żadnej z kwart. Jest bardzo prawdopodobne, że historia się powtórzy. Prawdopodobnie jednak i tym razem rywale nie pokonają tego znaku.

Prognoza - suma najbardziej produktywnego kwartału to mniej niż 46,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,80.

Komentarz 0