Joventut kontra Granada. Prognoza na mecz o mistrzostwo Hiszpanii

28 września Joventut zmierzy się z Granadą w mistrzostwach Hiszpanii. Czy Badalończycy wygrają? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Joventut vs Granada

Joventut

Joventutowi trudno było liczyć na wygraną w meczu otwarcia. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż zespół z Badalony czekał na spotkanie z Barceloną. Nie udało im się pokonać potężnych Katalończyków. Zespół Carlesa Duran przegrał z wynikiem 79:95.

Warto dodać, że Joventut w poprzednich mistrzostwach uważany jest za rewelacyjną drużynę. Przypomnijmy, że wtedy zespół z Badalony wyprzedził Baskonię i stworzył problemy Realowi Madryt.

Grenada

Granada miała wszelkie szanse na wygranie meczu otwarcia, ale zabrakło jej trochę szczęścia. W konfrontacji z Murcją rozegrano jednocześnie dwie dogrywki. Mimo to Orły nadal przegrały z wynikiem 101:104.

Warto dodać, że w zeszłym sezonie Granada nie dostała się do play-offów. Co więcej, wówczas „orły” walczyły o przetrwanie. W rezultacie zajęli 16. miejsce, przed Fuenlabradą i Betisem.

Joventut kontra Granada

Fakty dotyczące meczu Joventut vs Granada

  • Suma Granady to niecałe 76,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów Orły nie zdobyły więcej niż 76 punktów;
  • Suma punktów dla Tomic powyżej 11,5 - w 3 z ostatnich 5 meczów Ante nie zdobył więcej niż 11 punktów.

Przewidywanie sumy gier

W poprzednim meczu w regulaminowym czasie gry Granada zdobyła zaledwie 76 punktów. Jest mało prawdopodobne, aby Orły spisały się lepiej w konfrontacji z Joventutem. Uważamy, że gospodarze nie zapewnią gościom wielu wolnych miejsc, przez co mecz okaże się meczem na niskim poziomie.

Nasza prognoza to łącznie niecałe 164,5 punktów przy 1,82 w Mostbet.

W zeszłym sezonie Joventut pokonał u siebie Granadę różnicą 18 punktów. Najprawdopodobniej zespół z Badalony nie będzie miał już w tym meczu żadnych problemów.

Prognoza – „Joventut” z handicapem (-7,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,61.

Granada ma pewne problemy w ataku. W związku z tym wątpimy, czy przynajmniej jedna czwarta konfrontacji z Joventutem będzie bardzo produktywna.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to niecałe 47,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,87

Komentarz 0