Panathinaikos kontra Braga. Prognoza na mecz Ligi Mistrzów

Panathinaikos przegrał z Bragą na wyjeździe, ale czy rusznikarze utrzymają przewagę 29 sierpnia w Grecji - odpowiedź nasuwa się w przewidywaniach. Jaką stawkę wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Panathinaikos vs Braga

Panathinaikos

Panathinaikos w kwalifikacjach Ligi Mistrzów mierzył się już z dwoma przeciwnikami. O ile drużyna Ivana Yovanovitcha nie miała problemów w konfrontacji z Dnipro, to Marsylia zdołała przebić się dopiero w rzutach karnych. Na wyjeździe Zieloni przegrali z Bragą 1:2, ale taki wynik oczywiście nie jest jeszcze werdyktem.

Braga

Braga startowała w eliminacjach Ligi Mistrzów w ostatniej rundzie i bez problemu poradziła sobie z Serbką Bačką Topolą, pokonując przeciwnika w dwumeczu 7:1. W domowym meczu z Panathinaikosem podopieczni Arthura Jorge w końcówce pozwolili przeciwnikowi na odwet jednym golem, co znacznie utrudniło zadanie.

Panathinaikos kontra Braga

Fakty na mecz Panathinaikos - Braga

  • Dokładny wynik 1:2 - dwa z czterech ostatnich meczów Bragi zakończyły się takim wynikiem;
  • Panathinaikos strzeli bramkę w drugiej połowie - w ostatnich sześciu meczach Panathinaikosu taki zakład był skuteczny;
  • Braga strzeli bramkę w drugiej połowie - w dwóch ostatnich meczach Braga strzeliła gola w drugiej połowie.

Przewidywanie sumy gier

Panathinaikos przegrał w pierwszym meczu i prędzej czy później będzie musiał się otworzyć, na co Braga będzie czekała. Rusznikarze w pierwszym meczu regularnie wybiegali do kontrataków i niemal w każdym z nich potrafili zdobyć bramkę, dziś miejsca będzie jeszcze więcej, Portugalczycy raczej nie pozostaną bez bramek.

Wierzymy, że gospodarze nie pozostaną suchi. Prognoza – indywidualny łączny wynik Bragi powyżej jednego gola. U bukmachera Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,85.

Panathinaikos zebrał bardzo solidny skład i na pewno dzisiaj powalczy, ale wejście do grupy będzie bardzo trudne. Braga już rozumie, czego się spodziewać po przeciwniku, a „rusznikarze” mogli zdecydować o wszystkim już w pierwszym meczu, ale nie wykorzystali swoich szans i wygrali nie trzema lub więcej bramkami, a tylko jednym. Dziś goście będą w bardziej komfortowych warunkach i na pewno znów będą silniejsi.

Zakład – Handicap azjatycki (0) na Bragę. W Mostbet taki wynik oferowany jest za 2,05.

Oczywiście poziom dzisiejszych zmagań będzie przerósł skalę – stawką jest bilet do grupy Ligi Mistrzów. Ostrzeżeń z pewnością będzie mnóstwo.

Zakład - łącznie powyżej 5,5 żółtych kartek. Taki zakład w Mostbet można postawić za 1,80.

Komentarz 0