Astralis kontra Eternal Fire. Prognoza na mecz ESL Pro League

26 września odbędzie się spotkanie Astralis z Eternal Fire, dla którego postaramy się podać dokładną prognozę.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Astralis vs Eternal Fire

Astralis

Astralis zajmują piąte miejsce w światowych rankingach, ale cały czas muszą udowadniać, że zasługują na to miejsce. Warto dodać, że Duńczycy bez problemu zakwalifikowali się do tego turnieju, a po porażce z NIP przeżyli serię trzech zwycięstw z rzędu.

W ostatnim meczu drużyna pokonała FURIĘ z wynikiem 2:0. Dość często „gwiazdy” wybierały Vertigo lub Overpass. Na tych mapach mają teraz odpowiednio 100% i 78% współczynnika zwycięstw, więc czują się na nich niezwykle komfortowo.

Astralis kontra Eternal Fire

Eternal Fire

Eternal Fire występowali głównie na scenie drugiej ligi, więc nie mają za sobą żadnych poważnych osiągnięć. Zespół zajmuje 25. miejsce w światowych rankingach, a udział w tym turnieju można już nazwać dużym osiągnięciem.

Turcy w kwalifikacjach spisali się jednak dobrze. „Lights” zdołali udowodnić swoją wyższość nad Cloud9 (2:0) i Liquidem (2:0), tworząc tym samym dwie sensacje z rzędu. Warto zauważyć, że obecnie żadna z kart EF nie ma współczynnika wygranych poniżej 50%.

Fakty dotyczące meczu Astralis i Eternal Fire

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - ostatni mecz pomiędzy drużynami zakończył się wynikiem 2:1.

Przewidywanie sumy gier

Uważamy, że Wieczny Ogień może powalczyć o zwycięstwo w tej konfrontacji. Są na fali po kilku zwycięstwach z rzędu z mocnymi przeciwnikami. Nie jest wcale wcale tak, że Astralis od razu przystąpi do walki, bo wcześniej nie radziła sobie stabilnie na dużych turniejach.

Prognoza - zwycięstwo Eternal Fire za 2,55 w Mostbet.

Komentarz 0