BIG kontra ENCE. Prognoza na mecz ESL Pro League

BIG spotka się z ENCE 10 września, a my z kolei postaramy się podać dokładną prognozę tego wydarzenia.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące BIG vs ENCE

BIG

BIG zajmują 22. pozycję w światowych rankingach, ale na tych mistrzostwach radzą sobie znacznie lepiej niż wcześniej. Zespół ma obecnie na swoim koncie serię sześciu zwycięstw w oficjalnych meczach. W ramach ESL Pro League Niemcom udało się rozprawić z Monte (2:1) i Heroic (2:0).

Jednocześnie w konfrontacji z Duńczykami zespół nie oddał ani jednej karty, choć został uznany za wyraźnego outsidera. Często ostatnimi czasy szczytem BIG były Vertigo i Ancient, gdzie współczynnik wygranych wynosił odpowiednio 71% i 62%.

DUŻY kontra ENCE

ENCE

ENCE zajmuje czwarte miejsce w światowych rankingach. Zespół dobrze spisał się na poprzednich ważnych imprezach i jest jednym z głównych faworytów tych mistrzostw. W jednym z meczów Enz pokonał Evil Geniuses (2:0), a następnie rozprawił się z MIBR wynikiem 2:1.

Europejska mieszanka prawie zawsze stara się wybrać Nuke jako swój wybór, gdzie wskaźnik wygranych wynosi 70%. Jest prawdopodobne, że w nadchodzącej konfrontacji wybierze właśnie tę mapę.

Fakty BIG kontra ENCE

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - ostatni mecz z ENCE odbył się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Obie drużyny są obecnie w doskonałej formie. BIG ma na swoim koncie serię sześciu zwycięstw w oficjalnych meczach i dosłownie w ostatnim meczu oczyścili się z Heroic. Biorąc pod uwagę, że Niemcy dobrze wypadli na tle mocnych przeciwników, w nadchodzącej konfrontacji powinni zająć przynajmniej jedną mapę.

Zwycięstwo BIG z handicapem (+1,5) na mapach bierzemy za 1,69 w Mostbet.

Komentarz 0