FaZe Clan kontra MOUZ. Prognoza na mecz ESL Pro League

FaZe Clan wyjaśni sprawę z MOUZ na turnieju EPL 27 września. Na kogo postawić w tej walce? Dowiesz się o tym w przewidywaniach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu FaZe Clan vs MOUZ

FaZe Clan

FaZe Clan zajmuje szóste miejsce w światowych rankingach. Na ostatnich turniejach nie osiągali dobrych wyników i z reguły kończyli swoje występy na wczesnych etapach. Jeśli w najbliższym czasie zespół nie zrobi żadnego postępu, wówczas prawdopodobne jest, że nastąpią zmiany w jego składzie.

Wcześniej „fazy” radziły sobie z Fnatic (2:1) nie bez problemów, a w konfrontacji z Natusem Vincere o wejście do ćwierćfinału przegrały z wynikiem 0:2, podczas gdy na mapie Anubis zdobyły zaledwie cztery rundy . Zauważ, że teraz tylko na dwóch mapach FaZe ma współczynnik wygranych większy niż 50%.

FaZe Clan kontra MOUZ

MOUZ

MOUZ awansował na 11. pozycję w światowych rankingach, ale oczywiście chce w najbliższej przyszłości znaleźć się w pierwszej piątce. Zespół wykazuje dość pewny występ na scenie 1. poziomu i wcale nie boi się swoich przeciwników.

Jeszcze dzień wcześniej „myszy” udowodniły swoją wyższość nad FURIĄ z wynikiem 2:0 i pokonały przeciwnika na obu mapach, nie pozwalając Brazylijczykom na rozegranie więcej niż pięciu rund. W tym meczu Mauza wybrał Mirage, gdzie wskaźnik zwycięstw wyniósł 71%.

Fakty dotyczące meczu FaZe Clan i MOUZ

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - ostatni mecz pomiędzy drużynami odbył się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Naszym zdaniem MOUZ może liczyć na korzystny dla siebie wynik w tej konfrontacji. FaZe Clan jest w złej formie i wcześniej nie radził sobie dobrze z mocnymi przeciwnikami. Poza tym w tym roku drużyny już się spotkały, a wtedy „myszy” potrafiły zwyciężyć z wynikiem 2:1.

Prognoza - zwycięstwo MOUZ na 2,15 w Mostbet.

Komentarz 0