Liquid kontra Astralis. Prognoza meczu BLAST Premier

Liquid zmierzy się z Astralis 22 lipca. Na co postawić w tej konfrontacji? Dowiedz się w naszej prognozie

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Liquid vs Astralis

Liquid

Liquid prezentują się mniej więcej dobrze na tym turnieju i zdążyli już pokonać tak silnych przeciwników jak G2 Esports (2:1) czy FaZe Clan (2:1). Co prawda w finałowym spotkaniu „płynne” zostały jeszcze pokonane przez „fazy” z wynikiem 0:2.

Mecz ten oczywiście nie odbył się pod ich dyktando, a na obu mapach „konie” nie zdobyły więcej niż 11 rund. Warto zaznaczyć, że wszyscy zawodnicy zakończyli to spotkanie ze wskaźnikami ujemnymi.

Liquid kontra Astralis

Astralis

Astralis gra w tym składzie bardzo krótko, więc zdecydowanie nie należy spodziewać się poważnych wyników w ich występie w najbliższym czasie. Dodatkowo drużyna przegrała już dwukrotnie w tym turnieju, nie radząc sobie z Natus Vincere (1:2) i BIG (1:2).

Na szczęście w finałowym spotkaniu z Complexity Duńczycy znaleźli siłę i rozprawili się z przeciwnikiem wynikiem 2:0. Poza tym dosłownie zmiażdżyli Amerykanów na mapie Overpass, pozwalając im zająć tylko cztery rundy.

Liquid kontra Astralis Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - ostatnie dwa z trzech meczów z udziałem Liquid odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Astralis po dwóch porażkach z rzędu pozbierało się i pokazało dobrą grę w konfrontacji z Complexity. Liquid natomiast stracił impet, przegrywając z FaZe Clan pogromem. W tej chwili Duńczycy mają wyższy procent zwycięstw na wielu mapach, więc wierzymy, że mają wszelkie szanse na sukces w nadchodzącym meczu.

Nasza prognoza - wygrana Astralis po 2,25 w Mostbet.

Komentarz 0