G2 kontra MOUZ. Prognoza na mecz ESL Pro League

29 września odbędzie się pojedynek pomiędzy G2 Esports a MOUZ. Jaki jest najlepszy zakład? Szukaj odpowiedzi w prognozach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu G2 vs MOUZ

G2

G2 Esports od czasu do czasu osiąga świetne wyniki na dużych wydarzeniach. Zespół nie zajmuje jednak pierwszego miejsca w światowych rankingach, ale dla niego jest to główne zadanie. Należy pamiętać, że obecnie ma na swoim koncie serię trzech zwycięstw w oficjalnych meczach.

Wcześniej G2 radziło sobie z Virtus.pro (2:1) i Complexity (2:1). W obu przypadkach oddali po jednej karcie, ale i tak doprowadzili sprawę do zwycięskiego końca. Nawiasem mówiąc, europejska mieszanka uważa Starożytną za swoją najlepszą mapę, na której wskaźnik wygranych wynosi 78%.

G2 kontra MOUZ

MOUZ

MOUZ zajmuje 11. miejsce w światowych rankingach. Zespół sukcesywnie poprawia swoją pozycję w rankingach i podnosi jakość swojej gry. Dzięki temu zespół bez problemów przeszedł zarówno pierwszą, jak i drugą rundę play-offów. W pierwszej „myszy” pokonały FURIĘ (2:0), a następnie z wynikiem 2:0 pokonały FaZe Clan.

Jednocześnie w konfrontacji z „fazami” „Mauza” dał 10 rund na mapie startowej, a na Inferno były one ograniczone do pięciu. Obecnie mają najwyższy współczynnik wygranych na Inferno i Nuke, gdzie wynosi on 86%.

Fakty dotyczące meczu G2 i MOUZ

  • Łącznie ponad 2,5 mapy – cztery z pięciu meczów z udziałem G2 odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

G2 Esports wygrało niepewnie i miało problemy w poprzednich meczach. MOUZ jest obecnie na fali i wykazuje dobre wyniki. Właśnie w ostatnim spotkaniu „myszy” pokonały FaZe Clan. Biorąc pod uwagę, że bukmacherzy oferują dość wysokie kursy na Mauzova, stawiamy na ich sukces.

Prognoza - zwycięstwo MOUZ za 2,50 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0