Cloud9 kontra G2. Prognoza na mecz BLAST.tv Paris Major

Cloud9 zmierzy się z G2 Esports 13 kwietnia. Jaki zakład postawić na tę konfrontację? Odpowiedź znajdziesz w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy eksperckie dotyczące Cloud9 vs G2

Chmura9

Cloud9 zajmują piąte miejsce w światowym rankingu, jednak w przypadku pomyślnego występu na nadchodzącym majorze, jeśli się tam zakwalifikują, mogą śmiało powalczyć o miejsce w pierwszej trójce. Podkreślamy, że drużyna jest obecnie w dość dobrej formie i odniosła sukces w czterech na pięć meczów.

Przypomnijmy, że na tych mistrzostwach „chmury” potrafiły poradzić sobie z forZe (16:5), ale nieoczekiwanie przegrały z Monte (9:16). Na szczęście w finałowej konfrontacji z Wiecznym Ogniem Rosjanie nadal świętowali sukces z wynikiem 19:16, choć znów byli bliscy porażki.

Cloud9 kontra G2

G2

G2 Esports zajmuje pierwsze miejsce w światowych rankingach, więc musi zakwalifikować się do Majora. Co prawda zespół zaczął bez powodzenia od porażki z 9INE (14:16), ale później zdołał się zrehabilitować i rozprawił się zarówno z iNation (16:3), jak i Aurorą z wynikiem 16:14.

Warto wspomnieć, że drużyna ma obecnie najwyższy wskaźnik wygranych na mapach Inferno i Nuke, gdzie wynosi 82% i 85%. Jednak nie będzie mógł zabrać Nyuk swoją kartą w nadchodzącym meczu, ponieważ przeciwnik zawsze ją banuje.

Fakty Cloud9 kontra G2

  • Razem poniżej 2,5 map: ostatnie dwa mecze pomiędzy zespołami odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Uważamy, że trudno wskazać zdecydowanego faworyta w tym pojedynku, ponieważ drużyny są obecnie mniej więcej równe w sile. Jednak G2 wygląda ostatnio trochę stabilniej niż Clouds, a m0nesy jest w lepszej formie niż sh1ro, a pojedynki snajperskie powinny pozostać przy G2. Nasza prognoza - wygrana G2 za 1,72 w Mostbet.

Komentarz 0