Heroic kontra BIG. Prognoza na mecz ESL Pro League

Heroic zmierzy się z BIG-em 7 września. Na co stawiać w tej konfrontacji? Dowiesz się o tym z naszej prognozy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące Heroic vs BIG

Heroic

Heroic zajmują obecnie drugie miejsce w światowych rankingach i są oczywiście jednymi z faworytów turnieju. Zespół wcześniej wykazywał niestabilne wyniki, ale na obecnym etapie powinien bez problemu poradzić sobie z przeciwnikami.

Notabene w debiutanckim meczu Duńczycy udowodnili swoją wyższość nad Kogutem, oddając w sumie tylko sześć rund. Zauważ, że teraz na czterech mapach jednocześnie „bohaterowie” mają ponad 60% wskaźnika zwycięstw. Te karty to Mirage, Inferno, Nuke i Overpass.

Heroic kontra BIG

BIG

BIG zajmuje 22. miejsce w światowych rankingach. Przed tymi mistrzostwami zespół pokazał dobrą grę na poziomie 2 i wypracował sobie serię do pięciu zwycięstw w oficjalnych meczach. Przypomnijmy, że w ESL Pro League drużyna poradziła sobie z Monte z wynikiem 2:1.

Na drugiej mapie Niemcy napotkali pewne problemy, ale na decydującej Pradawnej pozwolili przeciwnikowi zająć tylko pięć rund. Wszyscy zawodnicy, z wyjątkiem Prosusa i Mantuu, zakończyli mecz z pozytywnym wynikiem.

Bohaterstwo kontra DUŻE fakty

  • Razem niecałe 2,5 mapy - ostatni mecz pomiędzy drużynami zakończył się wynikiem 2:0.

Przewidywanie sumy gier

Heroic dosłownie zmiażdżyło Roostera w poprzednim meczu i pokazało ducha. Ostatnim razem BIG przegrał z Duńczykami wynikiem 0:2 i na żadnej z map nie zajął więcej niż osiem rund. Poza tym Niemcy na scenie strzelnicy-1 grali wcześniej przeciętnie. Na tej podstawie sugerujemy, że sukces „bohaterów” z wynikiem 2:0 należy uznać za doskonały współczynnik.

Prognoza - zwycięstwo Heroic z handicapem (-1,5) na mapach za 1,80 w Mostbet.

Komentarz 0