9 Pand kontra Tundra. Prognoza na mecz DreamLeague

W ramach turnieju DreamLeague 19 września odbędzie się pojedynek 9 Pand z Tundrą. Jaki typ jest najlepszy w tej konfrontacji? Odpowiedź znajdziesz w prognozach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące 9 Pand kontra Tundra

9 Pand

9 Pand świetnie rozpoczęło te mistrzostwa. Zespół ma obecnie cztery punkty. Udało jej się wygrać w dwóch początkowych meczach z Liquid i Talon Esports i w obu przypadkach pokazała niezwykle pewną siebie grę.

W ten sposób „pandy” ukończyły trzy z czterech map w czasie krótszym niż 40 minut. Jednocześnie „pandy” grają w przybliżeniu tymi samymi bohaterami co poprzednio, ale z jednym poważnym dodatkiem - teraz często zabierają Earthshakera na środek.

9 Pand kontra Tundra

Tundra

Tundra organizuje swój pierwszy oficjalny turniej po znaczących zmianach w składzie. Przypomnijmy, że na czwartą pozycję przesunęło się Nine, a Topson gra obecnie na środku. Z takim składem zespół może złapać drugi oddech i całkiem nieźle zaprezentować się na The International.

Warto dodać, że podczas tego wydarzenia Tundrze udało się odnieść jedno zwycięstwo z Talon Esports, jednak w kolejnym spotkaniu z Shopify Rebellion nieoczekiwanie przegrała z wynikiem 0:2. Zespół nie zmienił zbytnio swoich draftów, ale zaczął też dość często przenosić Earthshakera na drugą pozycję.

9 faktów dotyczących pand i tundry

  • 1. mapa: zwycięstwo 9 Pand - w dwóch ostatnich meczach 9 Pand wygrało pierwszą mapę.

Przewidywanie sumy gier

9 Pand jest obecnie w doskonałej formie, co pokazały już na tych mistrzostwach. Tundra jest jednak także dość niebezpiecznym przeciwnikiem, który może wygrać przynajmniej jedną mapę. Ostatni mecz pomiędzy drużynami również był wyrównaną walką, dlatego warto postawić na remis. W Mostbet stawiamy na remis po 2,00.

Komentarz 0