Tundra kontra PSG.LGD. Prognoza meczu ESL Berlin Major

Tundra Esports zmierzy się z PSG.LGD 1 maja w ramach meczu Berlin Major. Na co postawić w tej walce? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów na temat Tundra vs PSG.LGD

Tundra

Tundra zajął pierwsze miejsce w fazie grupowej z 14 punktami. Drużyna pokazała bardzo pewną grę we wszystkich meczach i odniosła sześć zwycięstw. Przypomnijmy, że ostatni etap zakończyła serią trzech zwycięstw. Udało jej się uporać z Xtreme Gaming, BeastCoast i SMG.

Tundra nie boi się wybierać chciwych bohaterów, takich jak Wraith King i Naga Siren lub Slark i Alchemist, ponieważ jej umiejętność dobrego pasowania i szybkiego farmowania często kończy mapę w mniej niż 30 minut. Ponadto zespół wie, jak opóźniać mecze, jeśli nie idą one zgodnie z jego scenariuszem.

Tundra kontra PSG.LGD

PSG.LGD

PSG.LGD zajął czwarte miejsce w grupie A z dziewięcioma punktami. Nikt nie wiedział, czego się spodziewać po drużynie, która od dawna nie rywalizowała na arenie międzynarodowej. Oczywiście Chińczycy nie są już tak silni jak wcześniej i znacznie zmienili skład, ale w żadnym wypadku nie należy ich spisywać.

Drafty zespołu są nadal całkiem dobre. Z reguły LGD mogą grać szybko w DotA, ale jeśli chcą, mogą działać jako drugi numer i czekać na błędy przeciwnika.

Tundra kontra PSG.LGD Fakty

  • Razem poniżej 2,5 mapy - cztery z pięciu meczy z udziałem Tundry zakończyły się wynikiem 2:0.

Przewidywanie sum meczowych

Tundra miała świetną fazę grupową i wyglądała bardzo potężnie. Widać, że drużynie udało się w pełni przystosować do nowej łatki, w przeciwieństwie do PSG.LGD, które jeszcze nie do końca weszło w rytm. Biorąc pod uwagę, że Tundra zakończyła większość dotychczasowych meczów na swoją korzyść z wynikiem 2:0 na koniec fazy grupowej, proponujemy postawić na jej sukces. Nasza prognoza to zwycięstwo Tundry po kursie 1,72 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0