9 Pandy kontra PSG.LGD. Prognoza meczu DreamLeague

9 Pandas zmierzy się z PSG.LGD 21 czerwca. Czy warto stawiać na sukces Chińczyków? Szukaj odpowiedzi w orzeczeniu.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące 9 Pand vs PSG.LGD

9 pand

9 Pand spadło na przedostatnią pozycję w tabeli i wciąż ma na swoim koncie tylko trzy punkty. Drużyna wystartowała zdrowo i już wcześniej prezentowała doskonałe wyniki, ale stopniowo zaczęła zwalniać.

Teraz ma passę czterech porażek i nie może znaleźć swojej gry. Podkreślamy, że w dwóch ostatnich spotkaniach drużyna przegrała z Gaimin Gladiators (1:2) oraz Evil Geniuses (1:2). W konfrontacji z „geniuszami” „pandy” miały wszelkie szanse na sukces, ale na decydującej mapie, mając dobre drafty, nie potrafiły grać tempem.

9 Pandy kontra PSG.LGD

PSG.LGD

PSG.LGD zakwalifikowało się już do playoffów, ale nadal walczy o górną drabinkę. Drużynie udało się odrobić fajną serię czterech zwycięstw, jednak w finałowym spotkaniu wciąż przegrała z BB Team z wynikiem 0:2, nie zdobywając nawet jednej mapy.

Na obu mapach Chińczycy spróbowali czegoś nowego w swoich draftach i na pierwszej zabrali Alchemika, z którym gra w ogóle im nie wyszła, a na drugiej shiro grało na Muercie, na co LGD nie bardzo wymyślić dowolną konfigurację.

9 Pand kontra PSG.LGD Fakty

  • 1. mapa: wygrana PSG.LGD - w czterech z pięciu meczów LGD wygrało na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

Uważamy, że PSG.LGD można uznać za zdecydowanego faworyta w tej konfrontacji. Chińczycy we wszystkich poprzednich walkach, z wyjątkiem ostatniej, prezentowali się bardzo dobrze. Jeśli nie będą eksperymentować z warcabami, na pewno wygrają. Ponadto same „pandy” przechodzą długą serię porażek.

Nasza prognoza - wygrana PSG.LGD po kursie 1,45 w Mostbet.

W tej walce spodziewamy się nie więcej niż dwóch kart. Chińczycy często rozprawiają się ze swoimi rywalami na sucho, a większość dotychczasowych spotkań z ich udziałem zakończyła się wynikiem 2:0.

Bierzemy w sumie niecałe 2,5 mapy za 1,82 w bukmacherce.

Komentarz 0