Drużyna Aster kontra 9 Pand. Prognoza meczu Bali Major

6 lipca Team Aster zmierzy się z 9 Pandami, a nasi eksperci z kolei przygotowali zakład, który znajdziecie poniżej.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Team Aster vs 9 Pandas

Drużyna Aster

Drużyna Aster nie wystartowała najlepiej na Bali Major i początkowo niewielu mogło oczekiwać, że drużyna awansuje do górnej drabinki play-offów. Drużynie udało się jednak zebrać siły, odnosząc trzy zwycięstwa z rzędu, a także remisując z Tundrą, dzięki czemu awansowała do play-off z trzeciej linii tabeli.

W pierwszej rundzie play-off chiński skład zmierzył się z Quest i przegrał 1:2. Na mapie decyzyjnej Asterowi nie udało się zaimplementować kombinacji Io i Leshrac, co doprowadziło do niepowodzenia.

Drużyna Aster kontra 9 Pand

9 pand

9 Pandas dobrze przygotowało się do Bali Major i mogło z powodzeniem walczyć o górną drabinkę, ale zespół, dość nieoczekiwanie, poniósł porażkę z oczywistym outsiderem EG, który znalazł się na ostatnim miejscu w tabeli Pod koniec fazy grupowej

, Pandy częściowo zrehabilitowane poprzez remis z Questem, a także pokonanie Bleeda, co pozwoliło im zakwalifikować się do playoffów z piątej pozycji.

Drużyna Aster kontra 9 Pand Fakty

  • 2. mapa: zwycięstwo Aster - w pięciu meczach z rzędu Aster wygrał na drugiej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

Bukmacherzy nie mogą wyróżnić faworyta w nadchodzącym meczu i dać w przybliżeniu równe szanse na sukces drużyn. Rzeczywiście, drużyny pokazały dobrą grę w fazie grupowej i zasługują na siebie nawzajem, jednak pierwszeństwo należy przyznać 9 Pandom. Chińczycy w większości radzili sobie tylko z obcymi, a z przeciwnikami na ich poziomie ciągle pojawiały się problemy. Pandy z kolei odpoczęły i powinny liczyć się ze wszystkimi swoimi błędami, więc lepiej postawić na ich korzyść.

Nasza prognoza - wygrana 9 Pand po kursie 1,95 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0