Aster kontra Liquid. Prognoza meczu ESL Berlin Major

Aster zmierzy się z Liquid 5 maja. Jaki zakład postawić na tę konfrontację? Tego dowiecie się z naszej prognozy.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Aster vs Liquid

Aster

Aster zajął piąte miejsce w grupie i awansował do dolnej drabinki play-offów. Wcześniej drużyna prezentowała dobre wyniki w swoim regionie, ale trudno ją uznać za jednego z faworytów turnieju. Mimo to w powtórkach Chińczycy zmierzyli się z trudnymi przeciwnikami w starciu z Evil Geniuses i BB Team, aw pierwszym meczu barażowym pokonali Spirita wynikiem 2:0.

Podczas ostatniego spotkania Alchemik, Windranger i Keeper Of The Light pojawili się na obu mapach w wersji roboczej Aster, więc jest duża szansa, że jeden lub więcej z tych bohaterów pojawi się w ich typach w przyszłości.

Aster kontra Liquid

Liquid

Liquid nie trzymają swojego najlepszego turnieju, ale nadal są uważani za jednego z głównych faworytów dolnej drabinki. Podkreślamy, że już w pierwszym meczu play-offów drużyna przegrała z OG (1:2) i awansowała do drugiej rundy, w której nie bez problemów poradziła sobie z Xtreme Gaming (2:1), choć znacznie przewyższała liczebnie przeciwnika w klasie.

Na decydującej mapie przeciwko Chińczykom Liquids mieli dobry draft, jednak ich wykonanie wcale ich nie zawiodło. Nawiasem mówiąc, na tych mistrzostwach Nisha często woli grać spirytualistami, takimi jak Void lub Ember, więc na jednej z map w nadchodzącej konfrontacji „konie” z pewnością wezmą jednego z tych bohaterów.

Aster kontra płynne fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - ostatnie dwa mecze z Liquid odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Liquid nie są obecnie w najlepszej formie i raczej nie będą w stanie łatwo poradzić sobie z Asterem. Do tego w ostatnim meczu „płyn” miał problemy nawet z Xtreme Gaming i dał Chińczykowi jedną kartę. Uważamy, że Aster również może polegać na co najmniej jednej mapie. Trudno uwierzyć w suche zwycięstwo formalnego faworyta w tym meczu. Nasza prognoza - Aster wygra z handicapem (+1,5) na mapach po 1,53 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0