Spirit kontra PSG.LGD. Prognoza meczu Riyadh Masters

22 lipca odbędzie się spotkanie Spirit i PSG.LGD, na które nasi eksperci postarają się podać trafną prognozę.

Nasze prognozy i analizy ekspertów na temat meczu Spirit vs PSG.LGD

Spirit

Spirit nie zorganizował żadnego oficjalnego meczu od zakończenia majora, więc nie było jasne, jaką formę przyjmą w turnieju. Mimo to drużyna osiągnęła główny cel na ten sezon i dostała bilet do The International, a teraz może czuć się wyjątkowo komfortowo.

Smokom udało się rozegrać tylko dwa mecze na tych mistrzostwach. Najpierw zremisowali z Gaimin Gladiators, a potem rozstali się z Evil Geniuses.

Spirit kontra PSG.LGD

PSG.LGD

PSG.LGD na Bali Major mogli awansować dopiero do czwartej rundy dolnej drabinki, po czym przegrali z Quest z wynikiem 0:2. Na Riyahd Masters drużyna rozegrała również dwa mecze. W pierwszym przypadku udowodniła swoją przewagę nad OG (2:0), aw drugim zremisowała z Gaimin Gladiators.

Teraz drużyna zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy A i generalnie ma wszelkie szanse na awans do górnej drabinki play-offów.

Spirit kontra PSG.LGD Fakty

  • 1. mapa: Spirit wygrywa - w dwóch z trzech meczy przeciwko PSG.LGD Spirit wygrał na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

Mecze pomiędzy Spiritem a PSG.LGD zazwyczaj toczą się w zaciętej walce i często kończą się remisem w BO2. „Smoki” w tym formacie są przyzwyczajone do gry na remis, a Chińczycy rzadko wygrywają. Biorąc pod uwagę fakt, że drużyny są w przybliżeniu równe w sile, sugerujemy obstawianie remisu.

Prognoza - remis na 2,05 w Mostbet.

Komentarz 0