FaZe Clan kontra Fnatic. Prognoza na mecz ESL Pro League

FaZe Clan spotka się z Fnatic na turnieju ESL Pro League 14 września, a my z kolei postaramy się podać dokładny typ tego wydarzenia.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu FaZe Clan vs Fnatic

Klan FaZe

FaZe Clan zajmuje szóste miejsce w światowych rankingach. Zupełnie nie było wiadomo, w jakiej formie podejdą do tych mistrzostw, bo w poprzednich turniejach ich gra, delikatnie mówiąc, nie układała się najlepiej. Oczywiście fazy pracowały nad swoimi błędami, ale ciekawie będzie je obserwować na późniejszych etapach.

Przypomnijmy, że w swoim pierwszym meczu na turnieju drużyna pokonała 9z Team z wynikiem 2:0. Fazy napotkały trudności na mapie Nuke (16:14), ale na Inferno pozwoliły przeciwnikowi na rozegranie tylko trzech rund.

FaZe Clan kontra Fnatic

Fnatic

Fnatic przełamało fatalną passę porażek w oficjalnych meczach i pokonało Imperial wynikiem 2:1. Jednak nawet przeciwko takiemu przeciwnikowi zespół miał trudności. Spotkanie dotarło do decydującej mapy, czyli Nuke, gdzie „fnatics” zdołali zwyciężyć dopiero w drugiej dogrywce z wynikiem 22:18.

Według statystyk najlepszym zawodnikiem tego meczu okazał się mezii, który zakończył grę z notą „+19”. Zespół wybrał ze swoim wyborem Overpass, więc jest duże prawdopodobieństwo, że w nadchodzącym spotkaniu spróbuje zagrać na tej mapie.

Fakty dotyczące meczu FaZe Clan i Fnatic

  • W sumie ponad 2,5 mapy - ostatni mecz z Fnatic odbył się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

W tej konfrontacji wyjdziemy od tego, że FaZe Clan bierze udział w turnieju po dłuższej przerwie i nie zdążył jeszcze dojść do optymalnej formy. Fnatic powinno było poczuć pewność swoich umiejętności po trudnym zwycięstwie nad Imperialem. Poza tym rzadko przegrywają z podobnymi przeciwnikami z wynikiem 0:2.

Zwycięstwo Fnatic z handicapem (+1,5) na mapach bierzemy za 1,70 w Mostbet.

Komentarz 0