Kanada kontra Francja. Prognoza na mecz Pucharu Świata

Centralnym meczem rozegranym 25 sierpnia na Mistrzostwach Świata będzie konfrontacja Kanady i Francji. Który z przeciwników odniesie pierwsze zwycięstwo? Prognozy i kursy dadzą odpowiedź na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Kanada vs Francja

Kanada

Kanada przywiozła na Puchar Świata całkowicie bojowy skład. Shai Gilges-Alexander i Lugenz Dort z Oklahomy, RJ Barrett z Knicks, Nickel Alexander-Walker z Minnesoty i Kelly Oliynik z Utah wyglądają potężnie.

Jednak w meczach towarzyskich Kanadyjczykom udało się przegrać z Dominikaną (88:94). To prawda, że w innym pojedynku poradzili sobie z Hiszpanami (85:80). Nie wiadomo jeszcze, jak Maple Leaves poradzą sobie na turnieju.

Francja

Francuzi mają w składzie także kilku zawodników z NBA, choć nie jest ich aż tak wielu. Tylko Rudy Gobert, Nicolas Batum i Evan Fournier. Poza tym „trójkolorowi” mogą liczyć na kilku zawodników z krajowego czempionatu.

W meczach towarzyskich Francja wyglądała na bardzo pewną siebie. Dwukrotnie pokonała Litwę i rozprawiła się z Wenezuelą. Jednak w ostatnim meczu zanotowano porażkę z Australią (74:78).

Kanada kontra Francja

Fakty dotyczące meczu Kanada - Francja

  • Łącznie Meksyk powyżej 73,5 punktu – Kanadyjczycy zdobyli ponad 82 punkty w ostatnich trzech meczach;
  • I kwarta: łącznie ponad 41,5 punktu - w trzech ostatnich meczach Kanada przekroczyła ten próg.

Przewidywanie sumy gier

Kanadyjczycy mają więcej zawodników grających w NBA. Kim są tylko Gilges-Alexander i Barrett, którzy odgrywają ważną rolę w swoich zespołach. Pod nazwami „liście klonu” wyglądają bardziej solidnie. Niewykluczone, że będą mogli rozpocząć turniej od zwycięstwa. Zapraszamy Cię do podjęcia ryzyka.

Nasz typ to zwycięstwo Kanady w 2,16 w Mostbet.

Jest prawdopodobne, że to spotkanie będzie spektakularne. Obie drużyny mają w swoich składach zawodników wysokiej klasy, więc zobowiązane są do dania show.

Prognoza - łącznie ponad 165,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,69.

W NBA Shai Gilges-Alexander demonstruje doskonałe wyniki. Wierzymy, że jego umiejętność strzelania sprawi, że jedna z kwart będzie bardzo widowiskowa.

Prognoza - suma najbardziej produktywnego kwartału to ponad 48,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,80.

Komentarz 0