USA vs Litwa. Prognoza na mecz Pucharu Świata

3 września reprezentacja Litwy spotka się z reprezentacją USA. Czy są jakieś szanse na podopiecznych Maxvitis? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu USA vs Litwa

USA

W pierwszych trzech meczach turnieju Amerykanie pokazali doskonałą grę. Następnie „gwiazdy i paski” pewnie wygrały wszystkie swoje walki. Najjaśniejsze było zwycięstwo nad jordańską drużyną, które zakończyło się wynikiem 110:62.

Wydawało się, że w drugiej fazie grupowej podopieczni Steve'a Kerra będą nadal demonstrować podobną grę, ale tak się nie stało. Konfrontacja z Czarnogórą okazała się dość skomplikowana. Dopiero pod koniec spotkania Amerykanie przycisnęli przeciwnika.

Litwa

Na Mistrzostwach Świata podopieczni Maksvytisa nie ponieśli ani jednej porażki. Lista Litwinów wygląda imponująco. Obecność Jonasa Valanciunasa, Dimitrisa Motejunasa i Rokasa Jakubaitisa pozwala drużynie pokazać się z dobrej strony i mieć nadzieję, że uda jej się zdobyć medale.

Warto zaznaczyć, że Litwini w ostatnim meczu nie mieli żadnych problemów. Dwa dni temu pokonali reprezentację Grecji (92:67).

USA vs Litwa

Fakty o meczu USA vs Litwa

  • Łącznie USA powyżej 96,5 punktów – Amerykanie zdobyli ponad 96 punktów w 3 z ostatnich 4 meczów;
  • Valanciunas Suma punktów poniżej 15,5 - W ostatnich trzech meczach Jonas nie zdobył więcej niż 15 punktów.

Przewidywanie sumy gier

Uważamy, że spotkanie USA-Litwa nie będzie owocne. Totemy Maksvytisa mają całkiem dobrą obronę. Na tym turnieju w żadnym meczu nie stracili nawet 70 punktów. Najprawdopodobniej Litwini postawią na obronę, więc spotkanie okaże się oddolne.

Nasza prognoza - łącznie poniżej 180,5 punktów przy 1,77 u bukmachera Mostbet.

W poprzednim meczu z Czarnogórą Amerykanie zagrali nieprzekonująco. Następnie zwyciężyli różnicą 12 punktów. Prawdopodobne jest, że konfrontacja z Litwą również okaże się trudna.

Prognoza - Litwa z handicapem (+17,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,70.

Jak pisaliśmy powyżej, spodziewamy się, że Litwini wybiorą model gry defensywnej. W takim przypadku nie należy oczekiwać, że w jednej z kwart zespoły zdobędą więcej niż 51 punktów.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to niecałe 51,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,87.

Komentarz 0