9INE kontra FaZe. BLAST.tv Prognoza meczu Paryż Major

14 maja odbędzie się pojedynek pomiędzy 9INE a FaZe, dla którego postaramy się podać dokładną prognozę. Kto zakończy turniej?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące 9INE vs FaZe

9INE

9INE sprawdziło się w eliminacjach do majora i dotarło do etapu „legendy”, rozprawiając się ze wszystkimi rywalami na tym etapie. Jednak zespół nie dawał regularnie udanych występów. Przypomnijmy, że na tej imprezie Polacy przegrali już z Liquidem (9:16) i GamerLegionem (13:16).

W obu przypadkach zostali uznani za faworytów, ale nie potwierdzili swojego statusu. Być może wynikało to z faktu, że spotkania odbywały się na mapach Overpass i Mirage, gdzie 9INE ma mniej niż 50% wygranych. Ich mocnymi kartami są Nuke, Vertigo i Anubis.

9INE kontra FaZe

FaZe

FaZe Clan nie może się w pełni zregenerować przez długi czas, więc nic dziwnego, że są o krok od eliminacji z turnieju. Drużyna wcześniej pokonała Heroic (7:16), a także nie poradziła sobie z jednym z głównych outsiderów reprezentowanym przez Into The Breach (12:16).

Zwróć uwagę, że oba spotkania odbyły się na mapie wygodnej dla faz - Inferno. Teraz wielu graczy w drużynie doświadcza wyraźnego osłabienia swoich indywidualnych umiejętności, dlatego strona obrony często nie jest na korzyść FaZe, ponieważ oddają miejsca bombowe bez walki.

9INE kontra FaZe Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - dwa z trzech meczy z Liquid odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Liquid można oczywiście uznać za faworyta w tej konfrontacji, ponieważ naprawdę przewyższają przeciwnika w klasie. Jednak gra „płynem” w tych mistrzostwach nie budzi zaufania. Nawet w konfrontacji z Fluxo udało im się oddać jedną kartę, aw decydującym pojedynku do samego końca wszystko może się zdarzyć. Dodatkowo na wielu mapach Australijczycy potrafią sprawić sporo problemów przeciwnikowi. Nasza prognoza - wygrana Grayhounda z handicapem (+1,5) na karty za 2,00 w Mostbet.

Komentarz 0