FURIA kontra Heroic. Prognoza na mecz IEM Rio

21 kwietnia FURIA uporządkuje sprawy z Heroic, a my z kolei postaramy się podać dokładną prognozę tego wydarzenia. Kogo wolisz w nadchodzącym meczu?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące FURIA vs Heroic

FURIA

FURIA zajmuje 11. miejsce w światowym rankingu, ale z pewnością może je znacząco poprawić w przypadku dobrego występu na tej imprezie. Drużyna jest w całkiem dobrej formie i świętowała sukcesy w większości poprzednich meczów.

W tych mistrzostwach Brazylijczycy przegrali tylko z Cloud9 (1:2), a wcześniej poradzili sobie z Fnatic (19:15), a nawet FaZe Clan (2:0), więc zdecydowanie nie należy ich lekceważyć. Najwygodniejszymi mapami dla Fury są nadal Mirage i Inferno, na każdej z nich mają ponad 65% wskaźnik wygranych.

FURIA kontra Heroic

Heroic

Heroic zajmują trzecie miejsce w światowym rankingu i są jednymi z głównych faworytów mistrzostw. Duńczycy nieoczekiwanie przegrali wcześniej z BIG-em (1:2), a także przegrali jedną kartkę z TheMongolz (2:1), ale w finałowym spotkaniu bez problemu poradzili sobie z NIP-em 2:0.

Nawiasem mówiąc, na tym samym Inferno i Mirage „bohaterowie” wykazują się fajnymi wynikami i mają odpowiednio współczynnik wygranych 77% i 78%, więc prawdopodobieństwo pojawienia się tych kart w puli map jest bardzo wysokie. Warto zauważyć, że tylko Cadian ma mniej niż 1,10 KDR w składzie, a to z kolei jest doskonałym wskaźnikiem dla zespołu poziomu 1.

FURIA kontra Heroic fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: ostatnie trzy z pięciu meczów pomiędzy drużynami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Drużyny są teraz w znakomitej formie i od dłuższego czasu obchodzą się bez „suchych” porażek. Niewykluczone, że walka toczyć się będzie w zaciętej walce, bo tak właśnie wyszło pod koniec zeszłego roku. Biorąc pod uwagę, że Brazylijczykom udało się już rozgryźć z FaZe Clan w turnieju, proponujemy spróbować odnieść zwycięstwo. Nasza prognoza - wygrana FURIA po kursie 2,55 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0