Imperial kontra Fnatic. Prognoza na mecz ESL Pro League

Imperial zmierzy się z Fnatic już 13 września. Na co postawić w tej walce? O tym dowiecie się z naszej prognozy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Imperial vs Fnatic

Imperial

Imperial zajmuje 17. pozycję w światowym rankingu. Kilka miesięcy temu nastąpiły zmiany w składzie zespołu, ale nie można powiedzieć, że stał się on znacznie słabszy. Zespół od dwóch miesięcy nie rozgrywał oficjalnych meczów, dlatego nie jest jasne, w jakiej obecnie jest formie.

Podkreślmy, że Brazylijczycy ostatni raz występowali na IEM Cologne, gdzie swój występ zakończyli na fazie play-in, pokonując w finałowym meczu NIP 1:2.

Imperial kontra Fnatic

Fnatic

Fnatic zajmuje 15. miejsce w światowych rankingach. Zespół miał dobre wyniki kilka miesięcy temu, ale teraz znów jest w defensywie. Podkreślmy, że „fnatics” mają serię pięciu porażek na oficjalnych spotkaniach.

Zostali wyeliminowani przez Gamers8 w pierwszej rundzie, przegrywając z Cloud9 (0:2), a później nie zakwalifikowali się do BLAST Premier, przegrywając ze Sproutem (14:16) i Alternate Attax (14:16). Warto wspomnieć, że europejska mieszanka była często wybierana przez Vertigo, gdzie obecnie ma 50% współczynnik wygranych.

Fakty Imperial kontra Fnatic

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - dwa ostatnie mecze z udziałem Brazylijczyków odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Uważamy, że Imperial ma duże szanse na sukces w tej konfrontacji. Brazylijczycy przez dwa miesiące nie grali oficjalnych meczów, ale Fnatic w tym czasie zagrało tylko dwukrotnie i w obu przypadkach przegrało. Strzelając, Imperialni mogą wymusić walkę w zwarciu. Co więcej, bukmacherzy oferują kuszące kursy na zwycięstwo.

Prognoza - Imperialne zwycięstwo za 2,50 w Mostbet.

Komentarz 0