NIP kontra FaZe Clan. Prognoza meczu IEM Kolonia

W ramach turnieju w Kolonii odbędzie się spotkanie pomiędzy NIP a FaZe Clan, na które postaramy się podać trafną prognozę.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące NIP vs FaZe Clan

NIP

NIP zajmują obecnie ósme miejsce w światowym rankingu. Zespół będzie musiał ciężko pracować, aby dostać się do pierwszej piątki, ponieważ pokazuje bardzo niestabilną grę na scenie 1. poziomu. Mimo to po przerwie zespół odniósł kilka dobrych zwycięstw w turnieju BLAST Premier.

W ramach dotychczasowych mistrzostw „ninja” pokonali Into The Breach (16:5), przegrali z MOUZ (0:2), aw meczu finałowym udowodnili przewagę nad Imperialem wynikiem 2:1. Najlepszą mapą w portfolio NIP jest Mirage, gdzie wskaźnik wygranych wynosi 92%.

NIP kontra FaZe Clan

FaZe Clan

FaZe Clan znajduje się w pierwszej trójce drużyn na świecie, ale od dawna nie wygrywa większych imprez. Drużyna nie brała udziału w fazie wstępnej, ale na pewno była dobrze przygotowana do imprezy. Podkreślmy, że na ostatnim BLAST „fazy” pokonały G2 Esports (2:0) i Liquid (2:0).

Nawiasem mówiąc, mają teraz co najmniej 50% wskaźnik wygranych na pięciu mapach jednocześnie. Często zespół wybiera Mirage lub Overpass, gdzie mają odpowiednio 62% i 75% współczynnik wygranych.

Fakty dotyczące NIP kontra FaZe Clan

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - ostatnie dwa z trzech meczów pomiędzy drużynami odbyły się na trzech mapach.

NIP vs FaZe Clan prognoza

Zdecydowanym faworytem tej konfrontacji są oczywiście FaZe Clan, jednak NIP pokazał się całkiem nieźle w poprzednich meczach. Ponadto w walkach twarzą w twarz „ninja” prawie zawsze brali jedną kartę i odrzucali „fazy”. Na tej podstawie stawiamy na dodatni handicap NIP.

Nasza prognoza - wygrana NIP z handicapem (+1,5) na karty po 1,70 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0