Apeks kontra Na'Vi. Prognoza na mecz ESL Pro League

Apeks spotka się z Natusem Vincere 14 września. Na co stawiać w tej konfrontacji?

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Apeks kontra Na'Vi

Apeks

Apeks od czasu do czasu wykazują dobre wyniki na poziomie 1, ale w większości przypadków oczywiście radzą sobie na poziomie 2 poziomu. Zespół zajmuje obecnie 14. miejsce w światowych rankingach, ale w ramach tych mistrzostw będzie jej bardzo trudno się wykazać.

Podkreślmy, że europejska mieszanka znalazła w meczu otwarcia prostego przeciwnika w osobie M80 i poradziła sobie z nim bez problemu z wynikiem 2:0, dając jednocześnie 15 rund na pierwszej mapie, a ograniczając ją tylko do trzech na drugiej mapie.

Apeks kontra Na'Vi

Na'Vi

Natus Vincere zajmuje dziewiątą pozycję w światowym rankingu. Wcześniej zespół nie był w stanie pokazać gry, jakiej oczekują od niej kibice. Od zmian w składzie minęło już wystarczająco dużo czasu, więc na nadchodzącym turnieju żółto-czarni muszą dać rezultaty, bo inaczej na kolejne przetasowania nie trzeba będzie długo czekać.

Swoją drogą, w swoim pierwszym meczu na turnieju „Born to Win” nie grali pewnie, choć ich przeciwnikiem był 5yclone. Na Inferno Na'Vi dało Chińczykom 11 rund, a na Mirage pozwoliło swojemu przeciwnikowi wziąć aż 12 rund.

Fakty dotyczące meczu Apeks vs Na'Vi

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - Dwa z czterech meczów z NAVI odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Natus Vincere nie jest obecnie w najlepszej formie, co pokazało w ostatnim meczu z 5yclone. Żółto-czarni zagrali, delikatnie mówiąc, niedoskonale przeciwko oczywistemu outsiderowi. Ponadto Apekowie wiedzą, jak grać z mocnymi przeciwnikami i sprawiać im wiele problemów. Jest prawdopodobne, że w nadchodzącej konfrontacji europejska mieszanka będzie w stanie zwyciężyć w szczytowym momencie.

Nasza prognoza to zwycięstwo Apeksu z handicapem (+1,5) na mapach za 1,60 w Mostbet.

Komentarz 0