Na'Vi kontra FaZe. Prognoza dla BLAST.tv Paris Major

Na'Vi zmierzy się z FaZe Clan w meczu pucharowym 16 maja. Jaki jest najlepszy zakład? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Na'Vi vs FaZe

Na'Vi

Natus Vincere nie miał wcześniej stabilnych wyników, więc nie było wiadomo, jaką formę przyjmą na tym kierunku. Jednak po czterech walkach stało się jasne, że drużynie daleko do najlepszej kondycji.

Tym samym żółto-czarni przegrali z Liquidem (9:16), a po pokonaniu NIP-u (16:9) przegrali z Monte (0:2), choć uznawani byli za zdecydowanych faworytów tej konfrontacji. Na drugiej mapie z Monte „urodzeni, by wygrywać” ograniczyli się tylko do dwóch wziętych rund i całkowicie zawiedli stronę atakującą.

Na'Vi kontra FaZe

FaZe

FaZe Clan również wykazywał nie najlepsze wyniki na dużych imprezach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy iz dużym trudem radził sobie nawet z rywalami z 2. poziomu. Podkreślmy, że drużyna rozpoczęła Major od dwóch porażek z Heroic i ITB.

Na szczęście w kolejnych walkach z 9INE (2:0) i Bad News Eagles (2:1) „fazy” świętowały sukces. Ostatni mecz z „orłami” toczył się w zaciętej walce, ale mimo to na decydującym Inferno drużyna odniosła zwycięstwo z wynikiem 16:14. Nawiasem mówiąc, FaZe wybrało Overpass, gdzie zdobyli tylko trzy rundy.

Na'Vi vs FaZe Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - ostatni mecz z FaZe odbył się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Trudno wskazać faworyta w tej konfrontacji, ponieważ drużyny są absolutnie równe w sile i wcześniej prezentowały mierne wyniki. Jednak miesiąc temu drużyny spotkały się w ramach RMR, a wtedy żółto-czarni udowodnili swoją wyższość wynikiem 2:0, nie tracąc więcej niż 11 rund na żadnej z map. Ponadto, naszym zdaniem, Na'Vi są w najlepszej indywidualnej formie. Nasza prognoza - wygrana Na'Vi po kursie 1.87 w Mostbet.

Komentarz 0