FURIA kontra Fnatic. Prognoza dla meczu ESL Pro League

W ramach ESL Pro League 21 marca odbędzie się pojedynek pomiędzy FURIĄ a Fnatic, na który przygotujemy prognozę. Jaki zakład powinienem dzisiaj zagrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu FURIA vs Fnatic

FURIA

FURIA zajmuje obecnie 15. miejsce w światowym rankingu, choć jeszcze nie tak dawno twierdziła, że jest w pierwszej piątce. Drużyna pokazała mierne wyniki na ostatnich dużych turniejach, więc jest mało prawdopodobne, że będzie w stanie pokazać się z jak najlepszej strony w mistrzostw, biorąc pod uwagę poziom rywalizacji.

Mimo to zespół spisał się dobrze w fazie kwalifikacyjnej. Brazylijczycy w jednym z meczów okazali się silniejsi od Movistar Riders (2:1), a także potwierdzili swoją przewagę nad BIG wynikiem 2:1. Podkreślamy, że nadal uważają Mirage za swoją najsilniejszą mapę, na której mają 60% wskaźnik wygranych.

FURIA kontra Fnatic

Fnatic

Fnatic awansowało na dziewiąte miejsce w światowych rankingach. Drużyna od dłuższego czasu gra na poziomie 2. poziomu, ale pokazała, że jest godna gry na wysokim poziomie i teraz będzie musiała udowodnić, że zasługuje na miejsce w pierwszej dziesiątce. Warto odnotować, że w finałowej konfrontacji z Let Us Cook, która miała miejsce w połowie miesiąca, drużyna niespodziewanie przegrała z wynikiem 1:2.

Należy jednak powiedzieć, że Fnatics najlepiej czuje się na kartach Nuke i Vertigo, na których mają odpowiednio 83% i 50% winrate. Jest prawdopodobne, że przyjmą jeden z nich jako swój szczyt.

FURIA vs Fnatic Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: pięć poprzednich meczów z Fnatic odbyło się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Uważamy, że Fnatic będzie w stanie udowodnić swoją wyższość nad Brazylijczykami w tej walce. Na ostatnich dużych turniejach Fnatics pokazali się z jak najlepszej strony, ale FURIA, wręcz przeciwnie, nie mogła znaleźć swojej gry. Ponadto mają szerszą pulę map. Na tej podstawie dajemy im pierwszeństwo. Nasza prognoza - wygrana Fnatic za 2,05 w Mostbet.

Komentarz 0