Entity Gaming kontra Nigma Galaxy. Prognoza na mecz kwalifikacyjny TI 2023

Entity Gaming zmierzy się z Nigma Galaxy 27 sierpnia w ramach kwalifikacji The International. Jaki zakład postawić na to wydarzenie?

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Entity Gaming vs Nigma Galaxy

Entity Gaming

Entity Gaming wykazywało niestabilne wyniki przez cały sezon i wyglądało przeciętnie na poziomie 1. Na dużych turniejach drużyna z reguły nie mogła zająć wysokich miejsc i często kończyła występy w fazie grupowej.

Warto zwrócić uwagę, że na ostatnim turnieju Riyadh Masters, który odbył się pod koniec lipca, zespół zatrzymał się na fazie play-in, pokonując w ostatnim spotkaniu przez OG wynik 0:2. Od tego czasu nie było już żadnych oficjalnych walk Bytów.

Entity Gaming kontra Nigma Galaxy

Nigma Galaxy

Nigma Galaxy od dłuższego czasu występuje na scenie drugiej ligi i nie może wrócić na wysoki poziom. Jednak kilka miesięcy temu drużynie nadal udało się, metodą haka lub oszustwa, dostać się do pierwszej ligi w drodze powtórek.

Swoją drogą "Nigma" w tym miesiącu wzięła udział w BB Online, gdzie rozprawiła się z Nemigą (2:0), a także udowodniła swoją wyższość nad lvlUP z wynikiem 3:0, zajmując tym samym pierwsze miejsce w turnieju. To zwycięstwo może dodać Kuroky’emu i firmie dodatkowej wiary w swoje możliwości.

Fakty dotyczące gry Entity Gaming i Nigma Galaxy

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - dwa z trzech ostatnich meczów pomiędzy drużynami odbyły się z łącznym overem.

Przewidywanie sumy gier

Na ostatnim turnieju Nigma Galaxy stoczyła kilka dobrych walk z rzędu. Entity Gaming od dłuższego czasu nie organizuje oficjalnych meczów, więc nie jest jasne, w jakiej obecnie formie się znajdują. Biorąc pod uwagę, że poprzednie spotkania pomiędzy zespołami toczyły się w wyrównanej walce, sugerujemy stawiać na sukces Nigmy.

Prognoza - wygrana Nigmy za 1,95 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0