Prognoza meczu Cloud9 vs Fnatic Gamers8

Cloud9 zmierzy się z Fnatic 16 sierpnia. Jaki zakład postawić na konfrontację? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów na temat Cloud9 vs Fnatic

Cloud9

Cloud9 zajmuje obecnie siódme miejsce w światowym rankingu, ale w niedalekiej przyszłości na pewno planują wejść do pierwszej piątki. To nie przypadek, że zespół dokonał poważnych zmian w składzie i podpisał kontrakt z Perfecto i electronic. W takim składzie drużynie udało się zorganizować jeden turniej.

Tym samym „chmury” zagrały na IEM Cologne, gdzie udało im się dotrzeć do ćwierćfinału, ale w decydującym meczu zostały pokonane przez Vitality z wynikiem 0:2, choć na obu mapach dały przeciwnikowi godną kontrę.

Cloud9 vs Fnatic

Fnatic

Fnatic zajmuje 14. miejsce w światowych rankingach. Drużyna prezentuje przeciętną grę na poziomie 1. i nie może grać regularnie. Fnatiki również brały udział w turnieju w Kolonii, ale swój występ zakończyły w fazie grupowej.

W finałowych spotkaniach przegrali z ENCE (0:2) i GamerLegion (1:2). Nawiasem mówiąc, na większości map europejska mieszanka ma nie więcej niż 50% współczynnika wygranych, a on uważa, że Ancient jest jego najlepszą mapą, na której ma 83% współczynnika wygranych.

Cloud9 kontra Fnatic Fakty

  • Łącznie poniżej 2,5 map - dwa z czterech meczów z Fnatic odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Uważamy, że Cloud9 ma ogromne szanse na wygranie tej walki. Clouds mają silniejszy skład i radzili sobie lepiej niż ich odpowiednik na tym samym IEM Cologne, grając nawet z rezerwowym. Fnatic wcześniej pokazywało bardzo niestabilne wyniki, dlatego proponujemy postawić na formalnego faworyta z handicapem.

Nasza prognoza - Cloud9 wygra z handicapem (-1.5) na mapach dla 2.25 w Mostbet.

Komentarz 0