Heroic kontra Na'Vi. Prognoza dla meczu ESL Pro League

Heroic załatwi sprawy z Natus Vincere 24 marca. Jaki zakład należy postawić na tę konfrontację? Poszukaj odpowiedzi w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Heroic vs Na'Vi

Heroiczny

Heroic jest obecnie na drugim miejscu światowego rankingu, ale w niedalekiej przyszłości na pewno planują być na pierwszym miejscu. Drużyna ostatnio pokazała przyzwoite wyniki na etapie 1. poziomu i ma na swoim koncie serię trzech zwycięstw w oficjalnych meczach.

Przypomnijmy, że wcześniej Duńczycy radzili sobie z Movistar Riders (2:0), BIG (2:1), aw finałowym spotkaniu pokonali MOUZ na sucho - 2:0. „Heroes” nadal uważają Mirage i Inferno za swoje najlepsze mapy, na których mają odpowiednio 67% i 80% współczynnika wygranych.

Heroic kontra Na'Vi

Na'Vi

Natus Vincere od dawna nie zajmuje wysokich pozycji w dużych turniejach, więc nie może liczyć na top 1. Jednak w ciągu ostatniego miesiąca drużyna zyskała mniej więcej dobrą kondycję i zanotowała serię pięciu zwycięstw .

To prawda, że żółto-czarni spotkali się daleko od najsilniejszych przeciwników. Wśród potężnych rywali można wyróżnić jedynie Outsiders, z którymi „urodzeni, by wygrać” poradzili sobie z wynikiem 2:0, pokonując przy tym Rosjan na drugiej mapie i tracąc zaledwie siedem rund. Często Na'Vi zostawiali Overpass w puli map, gdzie mają teraz 75% wskaźnik wygranych.

Heroiczne kontra Na'Vi Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: cztery z pięciu meczów pomiędzy drużynami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Natus Vincere w tym meczu, zdaniem bukmacherów, uważany jest za outsidera. Jednak naszym zdaniem te zespoły są absolutnie siebie warte. Żółto-czarni w ostatnim czasie nabrali dobrej formy i mają na swoim koncie długą serię zwycięstw. W dodatku w ostatnim meczu bez problemu poradziły sobie z Outsiders. Duńczycy w większości dotychczasowych spotkań przeciwko „urodzonym, by wygrywać” byli gorsi. Nasza prognoza - wygrana Na'Vi za 2.38 w Mostbet.

Komentarz 0