Heroiczne kontra Na'Vi. Prognoza na mecz BLAST Premier

Heroic podejmie walkę z Natusem Vincere 16 lipca, a my z kolei dokonamy prognozy na to wydarzenie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Heroic vs Na'Vi

Heroic

Heroic są na pierwszej linii światowego rankingu. Drużyna nawet po długiej przerwie zachowała dobrą formę i już w pierwszym oficjalnym meczu po wakacjach w tych mistrzostwach pokonała BIG-a 2:0. Jednocześnie Duńczycy nie mieli żadnych problemów ani na pierwszej, ani na drugiej mapie.

„Bohaterowie” dali Niemcom tylko siedem rund na Overpass i ograniczyli się do ośmiu na Inferno. Nawiasem mówiąc, wybrali Inferno jako swój wybór, gdzie mają teraz dokładnie 69% wskaźnik wygranych.

Heroiczne kontra Na'Vi

Na'Vi

Natus Vincere niedawno przebudował swój skład, ale jednocześnie nie wyglądali na dużo potężniejszych. Drużyna rozegrała pierwszy oficjalny mecz w ramach tych mistrzostw i walczyła z Astralis. Mimo bycia faworytem, drużyna napotkała oczywiste trudności i poradziła sobie ze swoim odpowiednikiem tylko na trzech mapach, a przegrała z Ancientem z wynikiem 8:16.

s1mple zagrał najlepiej ze wszystkich graczy, kończąc mecz z +15, podczas gdy trzech graczy Na'Vi zakończyło mecz z wynikiem negatywnym. 

Heroiczne kontra Na'Vi Fakty

  • Razem poniżej 2,5 map - ostatnie trzy mecze pomiędzy zespołami odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Uważamy, że Heroic będzie silniejszy od swojego rywala w tej konfrontacji. Duńczycy wyglądali pewnie w poprzednich meczach i nawet na tych mistrzostwach udało im się pokazać z jak najlepszej strony w meczu otwarcia. Biorąc pod uwagę fakt, że Natus Vincere nie zdążyło jeszcze zagrać w takim zestawieniu, proponujemy postawić na sukces Duńczyków z wynikiem 2:0.

Nasza prognoza to zwycięstwo Heroic z handicapem (-1.5) na mapach dla 2.25 w Mostbet.

Komentarz 0