TSM kontra OG. Prognoza meczu DreamLeague

TSM zmierzy się z OG 18 kwietnia. Komu tym razem się uda? Tego dowiecie się z naszej prognozy.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące TSM vs OG

TSM

TSM przybył na ten turniej jako jeden ze słabszych, więc trudno było oczekiwać od nich czegoś nadprzyrodzonego. Drużyna awansowała do drugiego etapu fazy grupowej, co już teraz można uznać za duże osiągnięcie.

Podkreślamy, że obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i ma tylko trzy punkty w swoim dorobku. Przypomnijmy, że po pewnym zwycięstwie nad Beastcoast (2:0), drużyna dwukrotnie przegrała. TSM początkowo nie radziło sobie z Evil Geniuses (1:2), potem przegrali z Gladiatorami wynikiem 0:2, natomiast na obu mapach z „Gladiatorami” stracili tory z pogromem i zostali zmuszeni do poddawać się jeszcze przed środkową grą.

TSM kontra OG

OG

OG nie był w przeszłości konsekwentnym wykonawcą na scenie poziomu 1 i od czasu do czasu napotykał duże problemy. Niemniej jednak, ze względu na powtórki, zespół nadal znalazł się na tym etapie, choć nadal zajmuje sąsiednie linie ze swoim rywalem.

Zwróć uwagę, że w ostatnich trzech spotkaniach „byki” były gorsze. Przegrali z Evil Geniuses (1:2), nie poradzili sobie również z Tundrą (0:2) i Beastcoast (0:2). Warcaby są często dobre dla OG, ale jednocześnie wykonanie i terminowość podejmowania decyzji podczas gry jest kiepska.

Fakty TSM kontra OG

  • Łącznie ponad 2,5 map: przedostatni mecz z udziałem TSM odbył się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Nie uważalibyśmy TSM za wyraźnie outsidera tej konfrontacji. OG również pokazał słabe wyniki w ostatnich meczach i nie miał niezawodnej gry. TSM potrafi od czasu do czasu zaskoczyć i wykorzystać głupie błędy byków. Dlatego proponujemy postawić na doskonałe, naszym zdaniem, kursy. Nasza prognoza - wygrana TSM za 2.45 w Mostbet.

Komentarz 0