Liquid kontra ENCE. Przewidywanie meczów Gamers8

16 sierpnia czeka nas ciekawy pojedynek pomiędzy Liquid a ENCE. Jaki zakład postawić na to wydarzenie? Odpowiedź jest w prognozie.

Nasze prognozy i analizy eksperckie dotyczące Liquid vs ENCE

Liquid

Liquid zajmuje 12. miejsce w światowych rankingach. Kilka miesięcy temu doszło do zmian w składzie zespołu, co powinno pozytywnie wpłynąć na wyniki zespołu, ale jak na razie daleko mu do ideału. Tak więc na początku drużyna nie grała zbyt dobrze na BLAST Premier, a potem poniosła porażkę na IEM Cologne.

Przypomnijmy, że „płynni” grali w Kolonii w fazie wstępnej, gdzie przegrali z Astralis (10:16), pokonali BIG (2:1) i zostali pokonani przez 9INE z wynikiem 1:2. Nawiasem mówiąc, teraz tylko na Vertigo „konie” mają ponad 50% wskaźnik wygranych.

Liquid kontra ENCE

ENCE

ENCE wspięło się na czwarte miejsce w światowych rankingach po świetnym występie na IEM Cologne. Drużyna odniosła na tym turnieju znakomitą serię zwycięstw i dotarła do finału, po drodze radząc sobie z Heroic (2:1) i Vitality (2:1). Jednak w wielkim finale Entz nadal nie poradził sobie z G2 Esports i przegrał z wynikiem 1:3.

Warto dodać, że w tej chwili ENCE najlepiej czuje się na mapie Nuke, gdzie ma 82% wygranych, ale w ogóle nie gra na Inferno. 

Ciecz vs ENCE Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - trzy z pięciu meczy z udziałem ENCE odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Jeśli ENCE pokaże ten sam mecz, co w poprzednim turnieju, IEM Cologne, to oczywiście muszą poradzić sobie z Liquidem, który wciąż nie może dojść do optymalnej formy w zaktualizowanym składzie. Poza tym na turnieju w Kolonii Entzowie mieli do czynienia z potężniejszymi przeciwnikami niż Konie. Na tej podstawie sugerujemy obstawianie ich sukcesu.

Nasza prognoza - zwycięstwo ENCE dla kursu 1.60 w Mostbet.

Komentarz 0