Olimpia kontra Ameliano. Typ na mecz o mistrzostwo Paragwaju

Olimpia i Ameliano spotkają się 5 września w dziewiątej rundzie Mistrzostw Paragwaju. Prognoza zawiera główne cechy tej rywalizacji, a także najlepsze opcje zakładów.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Olimpia vs Ameliano

Olimpia

„Olympia” w ostatnich meczach prezentuje bardzo dobry futbol. W ramach mistrzostw kraju nie przegrała od pięciu spotkań z rzędu. Pozwoliło im to zająć dziewiąte miejsce w klasyfikacji mistrzostw Paragwaju. Ale czołowa grupa jest bardzo daleko. Podopiecznym Francisco Arce będzie zatem trudno znacząco poprawić stan rzeczy.

Ameliano

Początek sezonu „Ameliano” miał bardzo trudny okres. Potem jednak okazało się, że nabrało to tempa. Zespół wygrał trzy mecze z rzędu. Pozwoliło im to wspiąć się na czwarte miejsce w rankingach. To prawda, że różnica od lidera wynosi już siedem punktów, więc zdobycie go nie jest realistyczne. Podopieczni Umberto Garcii nadal mają jednak szansę utrzymać się na drugiej pozycji.

Olimpia kontra Ameliano

Fakty na temat meczu Olimpia vs Ameliano

  • Dokładny wynik - 0:3 - dwa z ostatnich siedmiu meczów Ameliano zakończyły się takim wynikiem;
  • Obaj nie strzelą gola – zakład rozegrany w dwóch z trzech poprzednich spotkań Olimpii;
  • Numer 0 w punktacji końcowej – schemat sprawdził się w trzech ostatnich meczach „Ameliano”.

Przewidywanie sumy gier

Olimpia nie radzi sobie ostatnio szczególnie dobrze. Głównym powodem jest duża liczba błędów popełnianych przez linię obrony. Ale gracze „Ameliano” dodali i wyglądają potężnie. Szczególnie mocny okazał się w ataku.

Wierzymy, że przeciwnicy zagrają otwarcie i jasno. Zakład - łącznie powyżej 2,5 gola. U bukmachera Mostbet oferują zakład ze współczynnikiem 1,76.

Olimpia, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie turnieje, z pięciu ostatnich meczów wygrała tylko jeden. Goście, którzy strzelili świetny ruch, wyglądają lepiej.

Zakład – „Ameliano” nie przegra. Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,99.

Przeciwnicy będą grać ofensywnie, skupią się na dośrodkowaniach i rzutach. Piłka musi często opuszczać boisko, co będzie prowadzić do dużej liczby standardów.

Zakład - łącznie powyżej 9,5 rzutów rożnych. Bukmacher Mostbet oferuje grę w tę opcję za 1,85.

Komentarz 0