Argentyna - Ekwador. Typowanie na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Świata

Argentyna i Ekwador rozegrają mecz w pierwszej rundzie kwalifikacji do Mistrzostw Świata 8 września. Prognoza zawiera najlepsze opcje zakładów na to wydarzenie, a także jego najważniejsze funkcje.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Argentyna - Ekwador

Argentyna

Po triumfalnym Pucharze Świata Argentynie udało się rozegrać cztery mecze towarzyskie. I wszystkie zakończyły się zwycięstwem najlepszej drużyny na świecie. Ciekawe, że we wszystkich czterech spotkaniach reprezentacja kraju pozostawiła swoją bramkę nienaruszoną. Podopieczni Lionela Scaloni są po prostu idealni z defensywnego punktu widzenia.

Ekwador

Ekwador w 2023 roku rozegrał także cztery mecze towarzyskie. Co prawda wszystko zaczęło się od porażki z Australią (1:3), która zmusiła nas do pracy nad swoimi błędami. Potem nastąpiła seria trzech zwycięstw z rzędu. Jednak tylko raz udało im się pozostawić bramkę nienaruszoną. Zawodnicy Gustavo Alfaro starają się osiągnąć sukces poprzez własną działalność.

Argentyna - Ekwador

Fakty o meczu Argentyna - Ekwador

  • Dokładny wynik – 2:0 – trzy z czterech ostatnich meczów Argentyny zakończyły się takim wynikiem;
  • Obaj nie strzelą gola – zakład postawiony w czterech poprzednich spotkaniach pomiędzy gospodarzami;
  • Numer 2 w końcowym wyniku – schemat sprawdził się w trzech z czterech ostatnich meczów Argentyny.

Przewidywanie sumy gier

Argentyna prezentuje bardzo mocny poziom gry. Po triumfie na ostatnim Pucharze Świata drużyna nie zwalnia tempa i dosłownie niszczy swoich przeciwników. Jest mało prawdopodobne, aby Ekwador był w stanie powstrzymać natarcie przeciwnika na drodze. Dlatego szanse na zdobycie punktów są bardzo nikłe.

Wierzymy, że gospodarze spokojnie poradzą sobie z przeciwnikami. Zakład – Handicap azjatycki (-1,5) na Argentynę. Bukmacher Mostbet umożliwia postawienie zakładu po kursie 2,07.

Argentyna wygląda jak dotąd na bardzo silną obronę. Uważamy, że obie drużyny zagrają z naciskiem na obronę.

Zakład – łącznie mniej niż 2,5 gola. Bukmacher Mostbet oferuje tę opcję po kursie 1,92.

Przeciwnicy starają się atakować bardziej pozycyjnie. Dlatego jest mało prawdopodobne, aby istniało wiele standardowych przepisów.

Zakład – łącznie mniej niż 8,5 rzutów rożnych. Mostbet oferuje grę w tę opcję za 1,87.

Komentarz 0