Olimpia Mediolan vs Virtus Bologna. Prognoza na mecz o mistrzostwo Włoch

23 czerwca odbędzie się siódmy mecz ostatniej kolejki play-offów o mistrzostwo Włoch, w którym zmierzą się Virtus i Olimpia. Który z nich wygra? Prognozy i kursy dadzą nam odpowiedź na to pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Olimpia Milan - Virtus Bologna

Olimpia Mediolan

Olimpia miała szczęście, bo siódmy mecz rozegra na swoim terenie. U siebie podopieczni Messiny pokazali znakomitą grę i wygrali wszystkie trzy mecze z Virtusem. W ostatnim z nich na przykład mediolańczycy wygrali z wynikiem 79:72.

Wtedy najlepszym w „Olympii” okazał się Shevon Shields. Duńczyk zdobył 22 punkty i dołożył pięć zbiórek, co uczyniło go najbardziej produktywnym zawodnikiem meczu.

Virtus Bologna

Virtusowi nie zazdrościsz. U siebie ekipa z Bolonii nie pozostawiła Olimpii żadnych szans i odniosła trzy zwycięstwa. Jednak na wyjeździe podopieczni Sergio Scariolo nie mają się najlepiej. W Mediolanie wciąż nie mogą odnotować zwycięstwa. 

Warto dodać, że dwa dni temu Virtus pokonał Olimpię do domu z wynikiem 85:66. Najlepszym w bolońskiej ekipie był wtedy Marco Belinelli. Zdobył 14 punktów.

Olimpia Mediolan vs Virtus Bologna

Olimpia Mediolan vs Virtus Bologna fakty

  • Olympia łącznie poniżej 80,5 punktu – podopieczni Messiny nie zdobyli więcej niż 80 punktów w 3 z ostatnich 4 meczów;
  • 1. kwarta: Suma poniżej 38,5 punktu - w ostatnich trzech meczach Niemiec ten wynik nie przebił się.

Przewidywanie sum meczowych

To decydujący mecz, więc wątpimy, by przeciwnicy zagrali beztrosko. Najprawdopodobniej zrobią show i walka będzie owocna. Jeśli spojrzysz na ostatnie mecze tych drużyn w Mediolanie, to zobaczysz, że w 2 z 3 spotkań zdobyli co najmniej 155 punktów. Spodziewamy się, że koszykarze ponownie to wydadzą.

Nasza prognoza - łącznie ponad 153,5 pkt za 1,78 w Mostbet.

Virtus nie ma gdzie się wycofać, więc wierzymy, że tym razem zespół z Bolonii zagra lepiej. Ostatnio totemy Scariolo pokonały przeciwnika. Przynajmniej muszą się oprzeć.

Prognoza - "Virtus" z handicapem (+7,5) pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,66.

Belinelli ostatnio pokazuje świetne wyniki. W poprzednich trzech meczach zdobył co najmniej 14 punktów. Jest prawdopodobne, że weteran zagra na swoim poziomie.

Prognoza - Marco Belinelli: łącznie poniżej 13,5 punktu. W BC Melbet taki zakład można postawić za 1,85.

Komentarz 0