Olimpia Mediolan vs Virtus Bologna. Prognoza na mecz o mistrzostwo Włoch

11 czerwca Virtus spróbuje pokonać Olimpię Milan. Czy drużynie z Bolonii się to uda?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Olimpia Milan - Virtus Bologna

Olimpia Milan

Olimpia nieoczekiwanie łatwo wygrała pierwszy mecz finałowej serii z Virtusem. U siebie podopieczne Ettore Messiny nie pozostawiły szans przeciwnikowi, pokonując go wynikiem 92:82.

Kluczem do zwycięstwa były udane działania Shabaza Napiera. Amerykanin popisał się czarującą grą i zdobył 22 punkty. Również w składzie Olimpii można wyróżnić Devon Hall. Ten gracz ma 15 punktów.

Virtus Bologna

W obecnym sezonie Virtus regularnie wygrywa z Olimpią. Przed spotkaniem w Mediolanie Bolończycy wygrali 3 z 4 meczów. Wydawało się, że goście nie będą mieli problemów na parkiecie Mediolanum Forum i przynajmniej dadzą walkę przeciwnikowi. Jednak sprawy potoczyły się zupełnie inaczej.

Belinelli i Shengelia próbowali ratować sytuację, ale ich wysiłki nie były na to wystarczające. Aby pokonać przeciwnika, musisz dodać innych graczy Virtus.

Olimpia Mediolan vs Virtus Bologna

Olimpia Mediolan vs Virtus Bologna fakty

  • Olympia łącznie powyżej 82,5 - Milan zdobył więcej niż 82 punkty w 3 z ostatnich 4 meczów;
  • Pierwsza kwarta: Suma poniżej 39,5 punktu – 3 z 4 ostatnich meczów Olympii nie osiągnęły tego wyniku.

Przewidywanie sum meczowych

Virtus doskonale wie, jak grać w Mediolanie. W tym sezonie drużyna z Bolonii dwukrotnie zwyciężyła na parkiecie Mediolanum Forum. Podobny wynik znów może osiągnąć Wards Scariolo. Niewykluczone, że im się to uda. Zapraszamy do podjęcia ryzyka.

Nasza prognoza to zwycięstwo Virtusa w 3.17 w Mostbet.

W ostatnim meczu drużyny zaprezentowały się znakomicie, ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę. Wcześniej w czterech walkach w Mediolanie nie padło więcej niż 145 punktów. Niewykluczone, że tym razem sprawy potoczą się inaczej.

Prognoza - łącznie poniżej 162,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,60.

W ostatnim meczu w żadnej z kwart rywalki nie zdobyły mniej niż 40 punktów. Chyba nie należy się spodziewać, że tym razem wypadną znacznie gorzej.

Prognoza - suma najbardziej nieefektywnego kwartału to ponad 32,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1 . 77.

Komentarz 0