Olimpia Mediolan vs Virtus. Prognozy na mecz Euroligi

Typy i zakłady na Olimpia Milan vs Virtus Bologna, statystyki, kursy. 9 listopada. Czego można się spodziewać po włoskich derbach?

Prognozy i analizy naszych ekspertów na temat Olimpia Milan vs Virtus

Olimpia Mediolan

Ostatnio Olimpia bezskutecznie występowała w Eurolidze. Po kilku zwycięstwach podopieczni Messiny przegrali z Barceloną (56:74) i Realem Madryt (77:83). Te awarie natychmiast wyrzuciły drużynę z Mediolanu ze strefy playoff. Teraz Olympia jest na 11. miejscu.

W konfrontacji z Virtusem Olimpia spróbuje wszystko naprawić. Są ku temu wszystkie warunki. Podopieczni Messiny rozegrają mecz z Bolognese po pewnym zwycięstwie w krajowych mistrzostwach, w którym pokonali Pesaro (85:71).

Virtus

W Eurolidze Virtus wypada jeszcze gorzej niż Olympia. Podopieczni Scariolo odnieśli w tym sezonie tylko dwa zwycięstwa. Takie wyniki pozwalają drużynie z Bolonii zająć 15. linię.

Warto dodać, że Virtus przegrał swój ostatni mecz w europejskim turnieju. U siebie Bolończycy niespodziewanie przegrali z ASVEL. Działania Milosa Teodosica i Gabriela Lundberga nie przyniosły zespołowi upragnionego sukcesu. Virtus przegrał z wynikiem 79:84.

Olimpia Mediolan vs Virtus

Olimpia Milan vs Virtus fakty

  • Total Virtus powyżej 72,5 punktu — Virtus zdobyli ponad 72 punkty w ostatnich czterech meczach;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 37,5 punktu - w 3 z 5 ostatnich meczów Olimpii ta nota nie przebiła się.

Przewidywanie sum w grze

Nie można szybko nazwać obu drużyn. Zarówno Olimpia, jak i Virtus przywiązują dużą wagę do obrony. Z tego powodu bardzo często spotkania twarzą w twarz są oddolne. Pod koniec września w konfrontacji pomiędzy drużynami Mediolanu i Bolonii zdobyło tylko 136 punktów. Jest bardzo prawdopodobne, że trend się utrzyma.

Nasza prognoza - łącznie poniżej 152,5 punktu przy kursie 1,79 u bukmachera Mostbet.

Olimpia wygrała ostatnie cztery mecze u siebie z Virtusem. Najprawdopodobniej podopieczni Messiny znów odniosą sukces. Mimo to zespół z Bolonii bez powodzenia występuje w Mediolanie.

Druga prognoza to Olimpia z handicapem (-3,5) pkt. 1,65.

Komentarz 0