Flamengo kontra Olimpia Asuncion. Prognoza na mecz Copa Libertadores

W 10 meczach z rzędu Flamengo nie przegrywa, ale czy Olimpia będzie w stanie przerwać tę serię 4 sierpnia - odpowiedź tkwi w prognozach. Jaki będzie wynik?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Flamengo - Olimpia Asuncion

Flamengo

Flamengo nie znalazł się w najtrudniejszej grupie Pucharu Libertadores, gdzie wraz z Racingiem został uznany za faworyta. Mimo porażki w pierwszej rundzie ekipa Jorge Sampaolego poprawiła się i ostatecznie zajęła drugie miejsce w kwartecie, tracąc tylko dwa punkty do Racingu.

Olimpia Asunción

Olimpia miała szczęście w losowaniu - frędzlowcy znaleźli się w jednym z najzwyklejszych kwartetów Pucharu Libertadores. Paragwajczycy nie mieli problemów z awansem do playoffów - w sześciu meczach Olimpia nie zanotowała ani jednej porażki iz dorobkiem 14 punktów wygrała grupę.

Flamengo kontra Olimpia Asuncion

Flamengo vs Olimpia Asuncion fakty

  • Dokładny wynik 4:1 - w ostatnich siedmiu meczach Olimpii taki wynik zdarzył się dwukrotnie;
  • „Flamengo” zdobędzie gola w drugiej połowie – ten zakład był skuteczny w ostatnich trzech meczach Flamengo;
  • Olimpia strzeli bramkę w pierwszej połowie - w ostatnich pięciu meczach między klubami ten zakład był udany.

Przewidywanie sum meczowych

Flamengo podniosło formę po trudnym początku sezonu iz pewnością jest uważane za zdecydowanego faworyta tej pary. „Sępy” z pewnością będą próbowały w pełni uzasadnić ten status domu i zarobić solidny handicap przed wyjazdem do Asuncion. Olimpia jest poważnie słabsza w klasie i nie jest w najlepszej formie, zwycięstwo faworyta z pewnością okaże się pewne.

Uważamy, że goście nie mają szans. Prognoza - Handicap azjatycki (-2) dla Flamengo. W bukmacherze Mostbet taki wynik oferowany jest ze współczynnikiem 1,99.

Flamengo bez wątpienia będzie aktywne w ataku od pierwszych minut, a obrona Olimpii będzie miała oczywiście sporo problemów. Jednocześnie Paragwajczycy wiedzą, jak grać w kontratakach i mają dobrych graczy na czele, strzelili gole w ostatnich pięciu meczach przeciwko Flamengo, tradycja z pewnością będzie kontynuowana do dziś.

Zakład - obaj strzelą gola. W Mostbet taki wynik oferowany jest za 2,15.

Flamengo bez wątpienia niemal całe spotkanie rozegra na połowie przeciwnika. Olimpia oczywiście będzie musiała się odbić i odpowiedzieć swoimi atakami, rzutów rożnych powinno być pod dostatkiem.

Zakład - łącznie ponad 9,5 rzutów rożnych. Taki zakład u bukmachera Mostbet oferowany jest za 1,85.

Komentarz 0