Fortaleza kontra America Mineiro. Typ na mecz Copa Sudamericana

„Fortaleza” pewnie wygrała w pierwszym meczu z „America Mineiro”. Czy uda się powtórzyć sukces z 1 września wśród lokalnych kibiców?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Fortaleza vs America Mineiro

Fortaleza

Fortaleza w pierwszej konfrontacji twarzą w twarz zagrała sprawnie na wyjeździe i z prawdopodobieństwem 99,9% zapewniła sobie awans do kolejnej rundy. Aby zakwalifikować się do półfinału wystarczy, aby klub nie przegrał różnicą dwóch lub więcej bramek. Zadanie jest jak najbardziej wykonalne, biorąc pod uwagę, że zespół będzie grał u siebie.

Ameryka Mineiro

Po porażce u siebie z przyszłym przeciwnikiem America Mineiro rozegrał mecz z Sao Paulo i zdołał zwyciężyć minimalnym wynikiem 2:1. W tym roku goście grali już dwukrotnie z Fortalezą i w obu spotkaniach ponieśli porażkę. Wydaje się, że już w pierwszym meczu zespół zrozumiał, że nie ma szans w starciu z „trójkolorowymi”.

Fortaleza kontra America Mineiro

Fakty na temat meczu Fortaleza vs America Mineiro

• Dokładny wynik 3:1 - dokładnie takim wynikiem gospodarze odnieśli dwa ostatnie zwycięstwa;
  • „Fortaleza” strzeli bramkę w pierwszej połowie – w trzech z czterech ostatnich meczów zakład był udany;
  • America Mineiro zdobędzie bramkę w drugiej połowie – w trzech ostatnich meczach America Mineiro zdobywała gola po przerwie.

Przewidywanie sumy gier

Fortaleza gra dobrze przeciwko America Mineiro, jednak linia obrony gospodarzy nadchodzącej konfrontacji czasami zawodzi, ponieważ u siebie klub opuścił cztery z pięciu ostatnich meczów.

Spotkania twarzą w twarz zawsze kończą się sukcesem. Potwierdza to fakt, że w pięciu ostatnich meczach z czterech zarówno jedna, jak i druga drużyna zdobywały bramki. Wierzymy, że w nadchodzącym meczu będzie podobna sytuacja.

Nasz typ jest taki, że obie drużyny strzelą gola. Mostbet akceptuje wydarzenie po kursie 2,06.

Wygląda na to, że goście pogodzili się z faktem, że wylecą z turnieju, więc nie należy spodziewać się z ich strony mocnego oporu. Jeśli „Fortaleza” zagra tak jak w pierwszym spotkaniu, to zwycięstwo znów będzie jej.

Nasz typ to zwycięstwo Fortalezy. Mostbet oferuje wydarzenia do wzięcia ze współczynnikiem 1,65.

W pierwszym bezpośrednim meczu wykonano pięć rzutów rożnych. To dziwne, ponieważ z reguły kluby dużo inningów wyciągają z flagi narożnej. Fortaleza – 4,6 średnio na mecz, a America Mineiro – 4,3. Wierzymy, że drugi mecz zespoły rozegrają bardziej produktywnie, jeśli chodzi o rzuty rożne.

Nasz typ to ponad 8,5 rzutów rożnych. Mostbet akceptuje wydarzenie po kursie 1,75.