Barcelona vs Olimpia. Prognozy na mecz Euroligi

Typy i zakłady Barcelona vs Olimpia, statystyki, kursy. 28 października. Czy walka będzie nudna? 

Nasze prognozy ekspertów i analizy dotyczące meczu Barcelona vs Olympia

Barcelona

Barcelona nie najlepiej rozpoczęła obecny sezon. Katalończycy przegrali Superpuchar Hiszpanii, a następnie przegrali z Gran Canarią i Olympiakosem. Jednak podopiecznym Sarunasa Jasikeviciusa udało się wyjść z kryzysu. Punktem zwrotnym było spotkanie z Realem Madryt, które Blaugrany wygrali z wynikiem 75:73.

Barcelona ostatnio pokazuje świetne wyniki. Czasami w działaniach Katalończyków zdarzają się niewypały, ale szybko je naprawiają. W ciągu ostatnich trzech tygodni Blaugrany wygrali 5 z 6 meczów.

Olimpia

Olimpia nie jest tak spektakularną drużyną jak reszta uczestników Euroligi. Podopieczni Messiny zbyt wiele uwagi poświęcają obronie. Chociaż taka taktyka pozwala Włoskom na zwycięstwa. W obecnym sezonie Euroligi wygrali 3 z 4 meczów.

Milanese odniósł ostatnie zwycięstwo na szosie. Najpierw pokonali Partizana (80:75), a następnie rozprawili się z Bayernem (83:81). Podopieczni Messiny nie będą mieli nic przeciwko kontynuowaniu swojej passy.

Barcelona vs Olimpia

Fakty Barcelona vs Olympia

  • 1. kwarta: ponad 38,5 punktu - 3 z ostatnich 5 meczów Barcelony złamało ten wynik;
  • Łącznie Olimpii ponad 72,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów podopieczni Messiny zdobyli ponad 72 punkty.

Przewidywanie sum w grze

Najprawdopodobniej Włosi niczego nie zmienią. Do tej pory sukces przynosi im defensywny model gry. Jest prawdopodobne, że podopieczni Messiny ponownie spróbują ostrożnie grać pod swoim pierścieniem. Taka taktyka nie pozwoli przeciwnikom pokazać dobrej gry w ataku. Bardzo prawdopodobne, że zespół nie przekroczy 154,5 punktu.

Nasza prognoza - łącznie mniej niż 154,5 punktu przy kursie 1,75 w Mostbet.

Działania Olimpii mogą wpędzić Katalończyków w ślepy zaułek. Jednak nie jest łatwo włamać się w ochronne reduty Włochów. Możliwe, że pokonanie podopiecznych Mesyny nie będzie możliwe.

Druga prognoza to Olimpia z handicapem (+8,5) pkt za 1,69.

Komentarz 0