IVY kontra Into The Breach. Przewidywanie meczów Dota Pro Circuit

IVY zmierzy się z Into The Breach 23 czerwca. Na co postawić w tym meczu? Szukaj odpowiedzi w orzeczeniu.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu IVY vs Into The Breach

BLUSZCZ

IVY to jeden z outsiderów sezonu i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Zespół z dużym prawdopodobieństwem odleci z drugiej ligi i nie będzie w stanie utrzymać w niej pozwolenia na pobyt. Podkreślamy, że w tej chwili jest na serii trzech porażek i zdołała zdobyć tylko trzy punkty.

Wcześniej drużyna przegrała z Old G (1:2), a także przegrała z Ancient Tribe i Alliance. IVY ma problemy zarówno z przygotowaniem, jak i wykonaniem, więc mają tendencję do niewyraźnej gry przeciwko bardziej doświadczonym przeciwnikom.

IVY kontra Into The Breach

Into The Breach

Into The Breach to silna drużyna 2. poziomu, która od dłuższego czasu utrzymuje ten sam poziom. Jednak tym razem ITB nie udało się zawalczyć o awans do ekstraklasy i miejsce utrzymają dopiero na kolejny sezon.

Warto zauważyć, że po dwóch porażkach z ATT (1:2) i Nigma Galaxy (0:2) drużyna wciąż była w stanie się pozbierać i pewnie poradziła sobie z LvlUP z wynikiem 2:0. 

IVY kontra fakty dotyczące naruszenia

  • 1. mapa: wygrana ITB - w ostatnich dwóch meczach IVY było słabsze na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

IVY całkowicie zawiodło obecny sezon i prawdopodobnie spadnie z drugiej ligi. In the Breach naszym zdaniem lepiej pokazali się w wielu walkach. Ponadto dotychczasowe spotkania pomiędzy zespołami zakończyły się na korzyść ITB. Na tej podstawie proponujemy wziąć udział w ich quizie.

Nasza prognoza - wygrana ITB za 1,65 u bukmachera Mostbet.

W tej konfrontacji spodziewamy się nie więcej niż dwóch kart. Poprzednie mecze między zespołami z reguły kończyły się wynikiem 2:0. Ponadto w większości przypadków IVY dawał suche plony.

Stawiamy na łącznie mniej niż 2,5 mapy za 1,83 u bukmachera.

Komentarz 0