PSG.LGD kontra Xtreme Gaming. Prognoza meczu Dota Pro Circuit

PSG.LGD załatwi sprawy z Xtreme Gaming 31 stycznia, a my z kolei postaramy się dokładnie przewidzieć to wydarzenie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące PSG.LGD vs Xtreme Gaming

PSG.LGD

PSG.LGD dobrze sobie radzi w tym sezonie. Biorąc pod uwagę, że po The International nastąpiły pewne zmiany w składzie, zespół grał szybko i zaczął wykazywać przyzwoite wyniki. Dodajmy, że w tej chwili zajmuje trzecie miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 12 punktów.

To prawda, że \u200b\u200bzwycięstwa w ostatnich meczach zostały jej dane z wielkim trudem. Drużyna po przegranej z Knights (0:2) pokonała EHOME (2:1), a także zmierzyła się z Invictus Gaming w wyrównanej walce z wynikiem 2:1. Chińczycy starają się trzymać meta draftów, więc często wybierają Ursę, Proroka Natury lub Pierwotną Bestię ze środkowej alei.

PSG.LGD kontra Xtreme Gaming

Xtreme Gaming

Xtreme Gaming zajmuje czwarte miejsce w tabeli i ma na koncie dziewięć punktów. Drużyna ma teraz wszelkie szanse na awans do majora, ale do tego musi wykazać się dobrym występem w pozostałych meczach. Przypomnijmy, że wcześniej nie różnił się stabilnością i stale przeplatał udane spotkania z porażkami.

Tak więc Xtreme pokonało EHOME (2:0), przegrało z tymi samymi Knights (1:2) i pokonało Dawn Gaming z wynikiem 2:0 bez żadnych problemów. Podkreślamy, że Paparazi gra zupełnie innych bohaterów, ale często widujemy Ghost on Kunkka.

PSG.LGD kontra Xtreme Gaming Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: ostatnie dwa mecze PSG.LGD odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Teraz trudno dać jednoznaczną preferencję jednej z drużyn, ponieważ w nowym sezonie nie miały jeszcze czasu, aby naprawdę się wykazać i pokazały niestabilne wyniki. Jednak PSG.LGD nadal wygląda korzystniej, ponieważ wcześniej przegrali tylko z Knights, podczas gdy Xtreme ma już za sobą dwie porażki. Nasza prognoza - wygrana PSG.LGD za 2.10 w Mostbet.

Komentarz 0