Virtus.pro kontra Vici Gaming. Prognoza na mecz międzynarodowy

Prognozy i zakłady na Virtus.pro vs Vici Gaming, statystyki, kursy. Virtus.pro zmierzy się z Vici Gaming 10 października w ramach playoffów ostatniej szansy. Kto wygra quiz?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Virtus.pro vs Vici Gaming

Virtus.pro

Virtus.pro nie spisali się zbyt dobrze w fazie grupowej, choć udało im się dostać do górnej półki playoffów. Przypomnijmy, że drużyna wygrała tylko jedno zwycięstwo nad Infamousem, a większość walk zakończyła remisem. Nie zapominaj też, że dzień wcześniej przegrała z Liquidem.

W ostatnim spotkaniu z T1 drogi „niedźwiedzi” również się rozeszły, ale na jednej z map gra Ramzesa na Morphlingu nie poszła zbyt dobrze, przez co przegrali w późnej późnej fazie gry. Ale DM wykazuje bardzo stabilną wydajność. Najwyraźniej był w stanie poradzić sobie z psychologiczną barierą, która mu wcześniej uniemożliwiała.

Virtus.pro kontra Vici Gaming

Vici Gaming

Jeszcze przed rozpoczęciem etapu Ostatniej Szansy Vici Gaming byli uważani za jednego z faworytów. Drużyna potwierdziła swój status w fazie grupowej, zajmując drugie miejsce i odnosząc dwa zwycięstwa. Przypomnijmy, że udało jej się udowodnić swoją wyższość nad Tempestem i Polarisem, ale i tak zawiodły w spotkaniu z rzeczownikami.

Chińczycy mają metodyczny styl gry i stopniowo przejmują przewagę na mapie, ale często mają problemy z dokończeniem meczu na swoją korzyść i przyciśnięciem przeciwnika.

Virtus.pro vs Vici Fakty o grach

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: ostatnie dwa mecze między drużynami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum w grze

Naszym zdaniem faworytami w tej walce są Vici Gaming. Chińczycy mają przewagę w meczach twarzą w twarz z Virtus.pro i na tych mistrzostwach wyglądają lepiej niż Rosjanie. „Niedźwiedzie” ze względu na podniecenie „kiepskie” indywidualne wykonanie, podczas gdy Chińczycy nie mają takich problemów. Stawiamy na zwycięstwo Vici Gaming za 2.30 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0