Virtus.pro kontra One Move. Prognoza na mecz kwalifikacyjny TI 2023

Virtus.pro zmierzy się z One Move 25 sierpnia, a my z kolei typujemy tę konfrontację.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Virtus.pro vs One Move

Virtus.pro

Virtus.pro jest nadal niepokonany w tych kwalifikacjach i ma wszelkie szanse, aby dostać się do The International. Należy pamiętać, że wcześniej zespół pokazywał mierne wyniki na etapie 1. poziomu i pokazywał niewyraźną grę, ale w regionie WNP nadal jest uważany za jeden z najsilniejszych.

Niedźwiedzie wcześniej radziły sobie z Matreshką (2:0), a także udowodniły swoją wyższość nad Natus Vincere z wynikiem 2:1, natomiast na drugiej i trzeciej mapie poradziły sobie z żółto-czarnymi w niecałe 35 minut .

Virtus.pro kontra One Move

One Move

Zespół One Move wykazywał wcześniej niestabilne wyniki w swoim regionie, dlatego w tych kwalifikacjach nie można ich było nazwać wyraźnym faworytem. W początkowej konfrontacji nie bez problemów pokonali Team Sexi (2:1), ale w drugim spotkaniu pewnie pokonali Hydrę z wynikiem 2:0.

Jednak w ważnych walkach w końcowej fazie One Move są dość zdenerwowani i popełniają mnóstwo błędów, przez co mogą napotkać trudności w nadchodzącej walce. 

Fakty dotyczące meczu Virtus.pro i One Move

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - ostatnie cztery z pięciu meczów z udziałem VP odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Virtus.pro udowodniło swoją wyższość we wszystkich poprzednich meczach One Move. Bears w ostatnim meczu z Natusem Vincere pokazali dobrą grę, dlatego uważamy, że są absolutnie gotowi na awans do finału eliminacji. Co więcej, w podobnych składach VP dwukrotnie pokonał w tym roku One Move.

Prognoza - zwycięstwo Virtus.pro o 1.30 w Mostbet.

Komentarz 0