Na'Vi kontra FURY. Prognoza dla graczy8

16 sierpnia odbędzie się pojedynek między Natus Vincere a FURIĄ, na który nasi eksperci postarają się trafnie wytypować.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Na'Vi vs FURIA

Na'Vi

Natus Vincere po zmianach w składzie wciąż jest daleki od optymalnej formy. Drużyna przeplata sukcesy z porażkami na poziomie 1. poziomu i jak dotąd nie może wejść do passy. Na ostatnim IEM Cologne żółto-czarni zatrzymali się o krok od awansu do playoffów.

Byli w stanie poradzić sobie z OG (2:1) i FaZe Clan (2:0), ale przegrali z Astralis wynikiem 1:2. Najczęściej „urodzeni, by wygrywać” grali na Mirage i Inferno, gdzie mają teraz 60% współczynnik wygranych.

Na'Vi kontra FURY

FURIA

FURIA zajmuje obecnie 19. miejsce w światowych rankingach i raczej nie będzie w stanie w najbliższym czasie wrócić do pierwszej dziesiątki, jeśli nie zmieni podejścia do rozgrywki. Brazylijczycy wyglądają na dużo słabszych niż wcześniej, nic więc dziwnego, że mają teraz serię czterech porażek w oficjalnych walkach.

Po wyeliminowaniu z IEM Cologne i nieudanym meczu z TheMongolz (0:2), Fury również przegrał 500 (1:2) i nie przeszedł otwartych kwalifikacji IEM Sydney, przegrywając ze Sproutem z wynikiem 14:16 na Vertigo mapa. 

Na'Vi vs FURIA Fakty

  • Łącznie poniżej 2,5 mapy - trzy z pięciu meczów między zespołami zakończyły się wynikiem 2:0.

Przewidywanie sum meczowych

Natus Vincere wygląda teraz znacznie lepiej niż FURIA, która w ogóle nie może znaleźć swojej gry i jest w złym stanie. Żółto-czarni oczywiście też grają niedoskonało, ale wcześniej niemal zawsze rozprawiali się z Brazylijczykami z wynikiem 2:0. Ponadto mieli wystarczająco dużo czasu, aby przygotować się do tego spotkania.

Nasza prognoza - Na'Vi wygra z handicapem (-1,5) na mapach po 2,25 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0